reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Kurcze chyba złapała mnie jakaś infekcja intymna. Piecze mnie wejście i czuję dyskomfort podczas sikania. Zrobiłam posiew moczu i wyszedł czysty więc to raczej nie pęcherz. Parę tygodni temu robilam posiew z pochwy i wtedy wyszedł ok. Wizytę u swojego gina mam w poniedziałek a dziś zapisałam się do innego lekarza. Biorę luteine dopochwowo więc może ona jest przyczyną? Może miałyście podobna sytuację?
 
@mamaincogito to rewelacja nie będziesz musiała wydawać na ortodontę [emoji6]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Nie wiązałabym tego aż tak :)
Widzę że młoda ma wąska szczękę i dosyć duże żeby, więc przypuszczam, że na 90% będzie po mamusi miała krzywe zęby i bez ortodonty się nie obejdzie

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze chyba złapała mnie jakaś infekcja intymna. Piecze mnie wejście i czuję dyskomfort podczas sikania. Zrobiłam posiew moczu i wyszedł czysty więc to raczej nie pęcherz. Parę tygodni temu robilam posiew z pochwy i wtedy wyszedł ok. Wizytę u swojego gina mam w poniedziałek a dziś zapisałam się do innego lekarza. Biorę luteine dopochwowo więc może ona jest przyczyną? Może miałyście podobna sytuację?
Tak, luteina dopochwowa bardzo uczula. Popros o doustna

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Tak, luteina dopochwowa bardzo uczula. Popros o doustna

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
No właśnie też myślałam o zmianie na doustna. Na dzisiejsza wizytę zapisałam się dwa tyg temu i miałam odwołać, ale dzięki Bogu jej nie odwolalam. Czym można sobie ulżyć jak piecze? Dodam że uplawow żadnych u siebie nie zaobserwowalam:(
 
Też wolę smoczek niż kciuk, smoczka można wyrzucić...

A u nas z rozem różnie, bo są ubranka które moje dziewczyny mają różowe i mi też się podobają ;) nie mam uprzedzeń do kolorów po prostu kupuje to co mi się podoba w sklepie
Chociaż starsza to już przeważnie sama wybiera na zakupach, a młodsza zaczyna wyprzedzać przy ubieraniu, że to można to nie można. Starszej kolor ulubiony to miętowy, a młodszej zielony a potem niebieski więc w sumie najczęściej te kolory dominują

Zdrowe podejście :)
Mi jesli coś wpadnie w oko, a jest różowe, tez nie mam nic przeciwko. Ja przeważnie kupuję małej rzeczy w szarościach, turkusie i granacie, bo te kolory do mnie przemawiają. Ewentualnie właśnie połaczenie szarego z różem. Fakt - żeby kupić ładne rzeczy w tych moich kolorach, trzeba sie sporo naszukać, bo róż dominuje wszędzie. Ale da się ;) u mnie to akurat jest swoista pasja, mam frajdę z odnajdywania takich perełek :)
 
U nas uzywalismu smoczka a odstawienie bylo dosc szybkie i bezproblemowe. Gdy K byl mniejszy mial śliczne zdrowe ząbki, generalnie mam mocne i zdrowe do tej pory. Ale wyszly mu częściowo zeby stale i juz mamy aparat bo ma waska dolną szczenke.
 
No właśnie też myślałam o zmianie na doustna. Na dzisiejsza wizytę zapisałam się dwa tyg temu i miałam odwołać, ale dzięki Bogu jej nie odwolalam. Czym można sobie ulżyć jak piecze? Dodam że uplawow żadnych u siebie nie zaobserwowalam:(
Clotrimazolum, pimafucin, rumianek (przemywac na zewnątrz)

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Kurcze chyba złapała mnie jakaś infekcja intymna. Piecze mnie wejście i czuję dyskomfort podczas sikania. Zrobiłam posiew moczu i wyszedł czysty więc to raczej nie pęcherz. Parę tygodni temu robilam posiew z pochwy i wtedy wyszedł ok. Wizytę u swojego gina mam w poniedziałek a dziś zapisałam się do innego lekarza. Biorę luteine dopochwowo więc może ona jest przyczyną? Może miałyście podobna sytuację?
No właśnie mi się tam chyba też coś robi, trochę mnie szczypie a zaczęło się wczoraj, po kilku dniach tych strasznych upałów, pot lał się po tyłku jak nie wiem [emoji53] Piję bardzo dużo (3l wody dziennie), ostatnie bad moczu jak najbardziej ok. Nie biorę luteiny dopochwowo, upławów nie mam, pewnie gdyby nie ciąża to bym nawet nie zwróciła na to uwagi... Wizyta u gin dopiero 22.08 i nie wiem teraz co robić? Znowu mocz?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry