reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
No u mnie w pierwszej tylko 3+,ale dlatego chyba że naprawde miałam tych kg sporo za dużo i moje ciało tak fajnie zareagowało, zamiast dorzucić więcej, pozwoliło mi zredukować masę. Teraz na pewno bedzie więcej, bo startuję ze sporo nizszej wagi, ale tak sie modlę, żeby nie więcej niż 7-8kg.
 
reklama
Nie dołuj, u mnie 1kg mniej a jestem chyba 2 tygodnie opóźniona w stosunku do Ciebie [emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Oj tam oj tam [emoji3] po porodzie będziemy zrzucać [emoji3] zrobimy następny wątek [emoji23] i tam będziemy się żalic na zbędne kilogramy [emoji23]
 
Znowu wpadłam w szał zmian. Musze zrobić listę rzeczy do zrobienia w domu, tylko nie wiem na ten moment skąd kasę na to wziąć [emoji16] ale już bym chciała wykończyć całkiem, bo parter to już by pasowało pomalować na nowo, a piętro jeszcze nie do końca zrobione...

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ma ktoś z was jakiś link do naprawdę fajnego i ciekawego artykułu o wpływie biernego palenia na ciążę?
 
Dziewczyny nie macie co patrzeć na wzrost co do wagi. Każda ma inną budowe, ja całe życie ważyłam 60-62 kg przy wzroście 163. Jak chodziłam na badania do lekarza sportowego, to zawsze ustawiał mi na wadzę conajmniej 10 kg mniej i robił wielkie oczy. Żadna że mnie drobinka, prócz naprawdę ciężkiego kośćca miałam jeszcze trochę mięśni. Po ciąży chciałabym wrócić do wagi 60 kg, ale tym będę się martwić po porodzie. Na razie nie jest źle, cieszę się, że mi w tyłek nie idzie.
Dziewczyny czekam na relacjie z wizyt :)
@dreamcomestrue tak, 23.08 USG połówkowe, a wizyte mam 29.08
 
A ja tak z innej beczki - dziewczyny, które mają już jednego malucha w domu - też się martwicie, jak Wasza pociecha zniesie Wasz pobyt w szpitalu na czas porodu itd.? Z Oliwką siedziałyśmy tam 4,5 dnia, nie wiem ile potrwa to tym razem. A odkąd jest z nami nie rozstałyśmy się na dłużej niż 1,5 dnia...takie mnie nachodzą obawy...
Nie ma dnia żebym o tym nie myślała :)
Nie rozstałam się z moją córcią na dłużej niż 8godzin i to jak spała w nocy...

Powodzenia wizytującym i miłego dnia :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Link do: Ochrona przed dymem tytoniowym

Bierne palenie jest taka samo szkodliwe albo i bardziej niż czynne.

Mówi to osoba, która paliła ponad 10 lat.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, bierne palenie chyba jest jeszcze gorsze.
Ostatnio czytalam, jedna dziewczyna się wypowiadala, że pracowała cała ciążę i gdzieś obok swojego stanowiska pracy miała palarnie... Przy porodzie dosłownie czarne łożysko.
Wydaje mi się,że może być to prawda
 
Do góry