reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Kryminały teraz źle na mnie działają. Śnią mi się koszmary. Wzięłam się za to za Danielle Stelle Płomień Crossa czyli druga część. Bardzo lekko się czyta, tematyka erotyczna ale co tam. Wolę mieć sny erotyczne niż koszmary ;)
Czytałam, jak zrobiła się bum na Greya to miałam faze na literature erotyczną.
 
reklama
@mamaincogito doradz i mi proszę. Syn właśnie wyrasta z fotelika 0-18kg. Według mnie na już powinnam kupować. Muszę zamówić przez internet, nie mam zbyt wielkich możliwości żeby pooglądać, w miejscowych sklepach mam takie badziewie że szkoda pisać. Chcę żeby to był fotelik nadal z 5-cio punktowymi pasami, nie chce tego na pas samochodowy. Proszę poradz coś :( Ty masz chyba córeczkę w podobnym wieku.
 
@mamaincogito doradz i mi proszę. Syn właśnie wyrasta z fotelika 0-18kg. Według mnie na już powinnam kupować. Muszę zamówić przez internet, nie mam zbyt wielkich możliwości żeby pooglądać, w miejscowych sklepach mam takie badziewie że szkoda pisać. Chcę żeby to był fotelik nadal z 5-cio punktowymi pasami, nie chce tego na pas samochodowy. Proszę poradz coś :( Ty masz chyba córeczkę w podobnym wieku.
Moja jeździ tyłem, wszystkie fotelików tyłem do kierunku jazdy pasy 5-punktowe.
Największe, tzn największy przedział mają do 25 kg i ok. 120 cm wzrostu.
Celowałabym obecnie w Axkid Wolmax (1000 zł) albo Axkid Minikid (1600 zł). Minikid wystarczy nawet do 125 cm wzrostu. Wolmax jest mniejszy, ale oba posiadają certyfikat Test Plus (ADAC przy tym to nic ;) ). Ja mam obecnie Joie Stages, bo jak kupowaliśmy to był jedyny fotelik tyłem, który mieścił się w naszym budżecie. On jest tyłem do 18 kg, więc jak córka z niego wyrośnie to właśnie kupię jeden z tych dwóch, które wymieniłam, w zależności od budżetu.
Jest jeszcze Britax Max Way (1200 zł) on też tyłem i też ma Test Plus.

Natomiast przodem z pasem 5-punktowym jest chyba tylko dwa modele, ale nie kojarzę niestety jakie.



Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja i Greye i Crossa wszystkie części mam przerobione. Lubię tematykę seksu, a co :)
Właśnie teraz oglądam Sztukę kochania wg Kazimiery Wisłockiej :)
Polecam serię książek Płomień pod moją skórą. Sceny erot. bardzo dynamiczne i tyle ognia między głównymi bohaterami to ja dawno nie widziałam, w żadnym harlequinie tego nie było ;)

Co do fotelika - biję się z myślami. Poprzednio mieliśmy Maxi Cosi Cabrio Fix, a teraz z kolei mamy naprawdę bezpieczne auto i M mówi, ze w tej sytuacji nie trzeba aż tak patrzeć na te testy Adac, bo i tak samochód nas wybroni z potencjalnie niebezpiecznej sytuacji...
 
Ja i Greye i Crossa wszystkie części mam przerobione. Lubię tematykę seksu, a co :)
Właśnie teraz oglądam Sztukę kochania wg Kazimiery Wisłockiej :)
Polecam serię książek Płomień pod moją skórą. Sceny erot. bardzo dynamiczne i tyle ognia między głównymi bohaterami to ja dawno nie widziałam, w żadnym harlequinie tego nie było ;)

Co do fotelika - biję się z myślami. Poprzednio mieliśmy Maxi Cosi Cabrio Fix, a teraz z kolei mamy naprawdę bezpieczne auto i M mówi, ze w tej sytuacji nie trzeba aż tak patrzeć na te testy Adac, bo i tak samochód nas wybroni z potencjalnie niebezpiecznej sytuacji...
Sorry ale to jest najgłupsze gadanie jakie słyszę... Jak dojdzie do dużego wypadku to z auto zostanie zapalka.
Widziałaś Volvo, uważane za czołg i najbezpieczniejsze auta? To, w którym zginęła 3 dzieci? Fakt bez fotelików w ogóle, ale jakby byli w dupnych fotelikach to też by nie przeżyły.

Aż mi się ciśnienie podniosło, Boże jak dobrze że mój M akurat w kwestii fotelików to mi ufa bezgranicznie i totalnie nie ma uwag do moich "wymysłów"

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sorry ale to jest najgłupsze gadanie jakie słyszę... Jak dojdzie do dużego wypadku to z auto zostanie zapalka.
Widziałaś Volvo, uważane za czołg i najbezpieczniejsze auta? To, w którym zginęła 3 dzieci? Fakt bez fotelików w ogóle, ale jakby byli w dupnych fotelikach to też by nie przeżyły.

Aż mi się ciśnienie podniosło, Boże jak dobrze że mój M akurat w kwestii fotelików to mi ufa bezgranicznie i totalnie nie ma uwag do moich "wymysłów"

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak nie zapomnę to jutro wrzucę filmik co się stało z samochodem ostatnio w wypadku w Radomiu, uderzył w niego jakoś wariat który jechał chyba 120 na godz
 
reklama
Do góry