reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Hej dziewczyny!
Odebrałam dziś wyniki Nifty i dziecko zdrowe :). Potwierdziło sie to co mówił lekarz po usg prenatalnym, ze chłopiec :). No w sumie wiarygodność wyniku odnośnie płci 98% no ale chyba mogę kupować chłopięce ubranka? ;)
No i juz sie cieszyłam, ze z małym ok a tu dzisiaj spotkała mnie sytuacja, po której jestem teraz zdołowana :(. W restauracji jadłam pierś z kurczaka. Była jasna ale potem jak spojrzalam to była taka bladoróżowa wiec zjadłam czesc takiej zanim sie zorientowałam i ja zostawiłam. I teraz mam stres, ze mogłam sie zarazić listerioza :(. No juz mi na głowę daje...:(.
To musisz badania na toksoplazmoze chyba zrobić. Na pewno nic sie nie stało[emoji8] opieprzylas ich chociaz?

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
reklama
Chyba podobne gusta, obie za trzecim i obie zakochane w malachicie riko nano ;-)
O, faktycznie :) To Ty mi pomogłaś go odkryć? Jeśli tak, to dzięki :*
I jeszcze do tego też lubisz Aliexpress :)

@AnnieQ. a orientowalas sie czy na to riko nano tez trzeba tyle tygodni czekać? Ja widze na allegro normalnie dostępne...

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
Dreams, właśnie na allegro widziałam, ze wysyłka w ciągu 48 godzin. Aż się zdziwiłam, bo na wózki się raczej czeka od 2 tygodni w górę, chyba, że decydujesz się na taki z wystawy...

Ja przed chwilą dostałam pochwałę od pań farmaceutek za aktywność w ciąży (akurat wbiegłam prosto z joggingu po glukozę) :) Tak mnie podbudowały, aż mi uśmiech z twarzy nie schodzi :)
 
A możesz załączyć zdjęcia z wersja dla chłopców?
1500313108-aaaaaa.jpeg
1500313111-aaaaaa.jpeg
1500313116-aaaaaa.jpeg
1500313119-aaaaaa.jpeg


Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny o co chodzi z tymi badaniami glukozy na naszym obecnym etapie? - otóż mój gin zlecił mi pomiar glukozy oprócz standardowych innych badań. Dziś dzwoniłam do laboratorium i babka kazała mi kupić glukozę na to badanie. Zdziwiłam się, bo w poprzedniej ciąży musiałam kupić ją tylko raz w po 20tym tygodniu do krzywej cukrowej. I ta krzywa dopiero przede mną za jakieś pewnie 7-8 tygodni. Możliwe, że laborantka się pomyliła i będą mnie zwyczajnie kłuć na poziom cukru, a nie kazać pić glukozę? Jestem ciekawa, bo idę tam z małą, a krzywa cukrowa to ponad dwie godziny w lab., Oliwka mi średnio wytrzyma tyle czasu w malutkiej poczekalni....
 
Hej dziewczyny!
Po poszukiwaniach ciekawych forów dla przyszłych mam zawitałam tutaj. Jestem w 16 tygodniu ciąży, wszelkie "początkowe efekty specjalne " ciąży mnie ominęły i wkroczyłam w miodowy etap ;)
Powoli zaczynam się rozglądać za rzeczami dla bobaska ale tyle tego że nie wiem od czego zacząć..... Liczę na Wasze podpowiedz i dobre rady kochane ;) A!! zapomniałam dodać najważniejszego! Termin waha mi się między 28.12.2017 r. a 10.01.2018 r. Na ostatnim usg w 70 % poinformowano mnie, że w tych dniach będzie z Nami Alicja:))))))
 
reklama
Do góry