reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Chcącazabardxo przykro mi ;(

Monia090 gratuluje ;)

Marta gratuluje ;)
U mnie w poprzedniej ciazy 7/8 tydz byłam w piątek to był 4 tydz 5 dz i sam pęcherzyk 11 maja liczę na [emoji173]

Michasia gratuluje ;) widzę ze nie tylko mi jest ciagle zimno.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Witam :) 6tc termin wg kalendarzyka internetowego to 31 grudzień, ale zapisałam sie do styczniowych przyszłych mamusi :)
Jak wasze samopoczucie?:)
 
Witaj @Ilona u mnie samopoczucie kiepskie, walczę z paskudnym przeziebieniem. Z objawów trochę meczy mnie zgaga, z córką całą ciążę cierpialam na tę dolegliwość.
 
U mnie samopoczucie super :)
Z objawów utrzymuje się u mnie ból cycków, no i większa wrażliwość na zapachy. Surowe mięso wyczuwam w całym mieszkaniu, jak mąż coś w kuchni robi :)

A jak wasze zachcianki? Coś było już? :-) :)
Ja tylko pomarańcze, mogę jeść kilogramami!

Byłam dzisiaj u lekarza rodzinnego po zwolnienie z pracy, a przy okazji zrobił mi usg, jest śliczna, mała, czarna, plamka :-D W przyszłym tygodniu idę do gina, mam nadzieję, na serduszko i jakieś szczegóły
emoji173.png
:)
 
reklama
Mi wychodzi termin na 9.01 ale w poprzedniej ciazy z usg mialam 7 dni pozniej, a jeszcze przenosilam o tydzien.
Ja mam lekka zgage od 3 dni. I w sumie nawet tego z ciaza nie wiazalam poki testu nie zobaczylam ;-) no i wrazliwe piersi ale to chyba standard.
 
Do góry