reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
1504830128-aaaaaa.png
wstawiam zdjęcie bo mnie denerwuje miniaturka tych moich wyników

 
reklama
1504830128-aaaaaa.png
wstawiam zdjęcie bo mnie denerwuje miniaturka tych moich wyników

Mnie właśnie obudzilo straszne klucie w podbrzuszu. Za szybko chciałam zmienić pozycje podczas snu i po prostu dramat. Polozylam sie na bok i przeszlo. Ale zestresowalam sie i nie zasne :|
A czuje sie jak ta panna z obrazka. Za duzo sie naczytalam i tera ćwiczę schizy.
 
Mnie właśnie obudzilo straszne klucie w podbrzuszu. Za szybko chciałam zmienić pozycje podczas snu i po prostu dramat. Polozylam sie na bok i przeszlo. Ale zestresowalam sie i nie zasne :|
A czuje sie jak ta panna z obrazka. Za duzo sie naczytalam i tera ćwiczę schizy.
Ja wzięłam relanium i espumisan, nic nie pomogło zastanawiam się nad nospa. Senności zero a rano będę nieprzytomna. Próbuj zasnąć bo jutro do pracy co?

 
Nie wiem czy sie do lekarza mojego nie przejść dzisiaj, bo wizytę mam dopiero 22 wrzesnia, połówkowe wczesniej, ale teraz juz sama nie wiem czy serio mi się brzuch napina czy czy może to normalne bo dziecko rośnie. Ech, no mądrych nie ma na to :(
 
Mnie właśnie obudzilo straszne klucie w podbrzuszu. Za szybko chciałam zmienić pozycje podczas snu i po prostu dramat. Polozylam sie na bok i przeszlo. Ale zestresowalam sie i nie zasne :|
A czuje sie jak ta panna z obrazka. Za duzo sie naczytalam i tera ćwiczę schizy.
Witaj w moim świecie:|. Też obudziło mnie kłucie ale w boku jak kiedyś. Tylko w pozycji siedzącej nie boli. Ostatnio było tak, że miałam z głowy trzy noce a potem spokój ale widzę, że do czasu...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry