reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Poszłam dzisiaj do szkoły młodego, ogarnąć co i jak z apelem i w ogóle, bo nic na stronie niema, patrzę a mój syn trafił do kasy mojej byłej wychowawczyni w 1-3. Menda zniszczyła mi dzieciństwo, tak strasznego nauczyciela to nigdy więcej nie miałam. Ze łzami w oczach poszłam do dyrekcji żeby go do innej pani przepisać, a tam że muszą się zastanowić, że odpowiedź w poniedziałek...
Czy mogą mnie zmusić żeby chodził tam gdzie nie chce? Przecież ja nie chcę żeby dręczyła mojego dzieciaka jak mnie :(
 
Od kilku dni smaruje rano i wieczorem. Od 1.5 miesiąca tylko brzuch i z tyłu plecy. A ostatnio zobaczyłam że na cyckach mam okropne....
Ja smaruje się cała, tzn cycki, brzuch i uda [emoji3]

W pierwszej ciąży dopóki się smarowalam to nie miałam ani jednego rozstępu. W szpitalu... przez tydzień - olalam... Zresztą jak smarować się na leżaco ? No i przez to moje odpuszczenie mam 3 rozstępy na piersiach i 3 na udach.. :/ brzuch na szczęście wytrzymał i nie mam ani jednego.
 
Ostatnia edycja:
Poszłam dzisiaj do szkoły młodego, ogarnąć co i jak z apelem i w ogóle, bo nic na stronie niema, patrzę a mój syn trafił do kasy mojej byłej wychowawczyni w 1-3. Menda zniszczyła mi dzieciństwo, tak strasznego nauczyciela to nigdy więcej nie miałam. Ze łzami w oczach poszłam do dyrekcji żeby go do innej pani przepisać, a tam że muszą się zastanowić, że odpowiedź w poniedziałek...
Czy mogą mnie zmusić żeby chodził tam gdzie nie chce? Przecież ja nie chcę żeby dręczyła mojego dzieciaka jak mnie :(
Hmm teoretycznie szkoła musi wyrazić zgodę, ale myślę, że nie powinni robić problemu w przypadku gdy chodzi o jedno dziecko

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Właśnie ciekawe czy więcej rodziców na ten pomysł nie wpadło...
Może nie bo od razu by mówili że będzie problem. Swoją drogą śmiesznie że ktoś kto Ciebie uczył miałby uczyć Twoje dziecko...Gdyby to była fajna osoba to sympatyczna sprawa a tak to może uda Ci się coś zdziałać. A czemu ona taka okropna?

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Gratuluje wszystkim udanych wizyt[emoji5]

Apropo tekstow i innych zachowan na miekscu.
To jest straszne:/
Mnie tez to dotknelo,mam za soba dwa poronienia.
I np siostra mojego M tez mi ciagle wysylala fotki swojej corki ,rocznej.
Co prawda to moja chrzesnica,ale 3 dni po zabiegu to byl dla mnie cios.
Tak nawrzeszczalam na mojego M ,ze jej niemawidze i jak tak mozna,ze nie wiem czy jej czegos nie powiedzial bo zdjecia sie skonczyly[emoji4]

@Veronique u nas tez mysleli ,ze nie mozemy zajsc ,a my dwa lata po slubie zaczelismy starania,ale podejrzenia rodzinne byly[emoji1]

@kasia2309 ojej trzymam mocno kciuki,musi byc dobrze[emoji4]
Dziwne ,ze tak nagle ci sie skrocila:/pewnie bedziesz musiala lezec poki co

@xssenia zdrowka dla Was[emoji5]

Ja dzis mega zaszalam w lumpku i powiem Wam ,ze jestem taka zadowlona ,ze szok[emoji5]
Rzeczy w wiekszoci h&m ,f&f(tesco)i cubs .
Nie zniszczone jak noweczki no moze po praniu niektore hehe[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A ja dzis na kolacje fiszburgera sobie zrobie bo rybka z obiadu zostala :-) ale zgaga mnie meczy dzis caly dzien z przerwami i bol glowy tez, ogolnie dzien z d.py i humor tez nijaki:(
 
reklama
Do góry