reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Skasowało mi posta/ tyle sie napisałam wrr...

Napisze co u mnie: dzis był ważny dzień dla mnie wizyta u kardiologa z córcia Milan od wczoraj stresa potężnego czy jest lepiej. Wiec jest poprawa i to duża tak mi ulżyło jakby tonowy kamień mi z serca spadł ;) mamy kontrole dopiero za rok czy juz jest całkiem dobrze ;)
Dzis moja panna kończy 11 miesięcy - za miesiąc roczek czy ktoś mi wytłumaczy kiedy to zleciało ? :)

Co do wyprawki znalazłam kocyk w pięknym kolorze i taki tkany jak chciałam ale zaczekam na jakieś promocje i Biore
1504273114-aaaaaa.jpeg
1504273120-aaaaaa.jpeg


P.s ta dziewczynka na zdjęciu jest taka podobna do mojej córci ;p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Te kocyki są super! Moja koleżanka bardzo sobie chwali. Są na każda pogodę [emoji6]


[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel
 
reklama
Apropo rozstępów... na cyckach mi się straszne zrobiły.... takie sine i czerwone. Czy kremy jeszcze pomogą ??
właśnie to jest ostatni moment na reakcję
Kobieta musi wyrazić zgodę. Nie jesteśmy krowami.
niby tak, ale kiedyś tak nad tym rozmyślałam i pomimo, że to trudne i nieprzyjemne, ale lepiej jak się uczą na człowieku niż tylko z książki
 
właśnie to jest ostatni moment na reakcję
niby tak, ale kiedyś tak nad tym rozmyślałam i pomimo, że to trudne i nieprzyjemne, ale lepiej jak się uczą na człowieku niż tylko z książki
Od kilku dni smaruje rano i wieczorem. Od 1.5 miesiąca tylko brzuch i z tyłu plecy. A ostatnio zobaczyłam że na cyckach mam okropne....
 
Rostepy eh... ja mam po ciazy cały brzuch w paski :/ niestety żadne smarowanie nie pomogło, piersi tez w rostepach :(

Ale co zrobić maz sie smieje ze mam tygrysie prążki na pamiątkę po córce- dobrze ze choć on z dystansem do tego podchodzi.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
właśnie to jest ostatni moment na reakcję
niby tak, ale kiedyś tak nad tym rozmyślałam i pomimo, że to trudne i nieprzyjemne, ale lepiej jak się uczą na człowieku niż tylko z książki
Może i tak, ale nie na mnie :p zagryzlabym.
A tak poza tym kompletnie nie mam sily pojechać do sklepu i zrobić zakupy. A w lodowce pusto. I teraz bardzo żałuję, ze u mnie w miescie nie ma zakupów "żywieniowych" online...
 
Może i tak, ale nie na mnie :p zagryzlabym.
A tak poza tym kompletnie nie mam sily pojechać do sklepu i zrobić zakupy. A w lodowce pusto. I teraz bardzo żałuję, ze u mnie w miescie nie ma zakupów "żywieniowych" online...

Och, Tesco online życie mi ratowało jak pracowałam i się uczyłam jednocześnie.
W pierwszych tygodniach po porodzie na pewno wrócę do tego, bardzo wygodne. Zwłaszcza dla mnie, anty-zakupowca. [emoji846]

Współczuję, że nie masz takiej możliwości.
 
Och, Tesco online życie mi ratowało jak pracowałam i się uczyłam jednocześnie.
W pierwszych tygodniach po porodzie na pewno wrócę do tego, bardzo wygodne. Zwłaszcza dla mnie, anty-zakupowca. [emoji846]

Współczuję, że nie masz takiej możliwości.

Ja tez uważam ze to dobra opcja.
Kupisz dokładnie tylko to czego potrzebujesz i wydasz dokładnie tyle ile chcesz.


[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel
 
reklama
Może i tak, ale nie na mnie [emoji14] zagryzlabym.
A tak poza tym kompletnie nie mam sily pojechać do sklepu i zrobić zakupy. A w lodowce pusto. I teraz bardzo żałuję, ze u mnie w miescie nie ma zakupów "żywieniowych" online...
Właśnie u mnie tez nie bo od czasu do czasu by się przydało....

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Do góry