reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Tu znajdziesz dzisiejszy LIVE dotyczący uwazności w relacji z dzieckiem. Jak sue przyda - zapraszam :) Do zobaczenia na Instagramie Dołącz, obejrzyj LIVE
reklama

Odpowiedz w temacie

Dokladnie do 36 tygodnia jet czas, wiec nie ma sie co martwic na zapas. Znajomej z innego watku maly obrocil sie w 9 miesiacu, fakt do przyjemnych rzeczy to nie zalezalo, no ale jednak sie udalo:)


Ja mimo oczekiwania drugiego dziecka macice mam znacznie mniejsza niz w pierwszej ciazy, nawet gin na kazdej wizycie jak sprawdzala to myslala, ze ciaza mlodsza, bo wymiaramu nie pasowala, ale za to dzidzius zawsze wymiary mial idealne do danego tygodnia ciazy, wiec ma u mnie po prostu ciasniej, co w sumie czuje nawet po ruchach, takze kazda ciaza inna i to, ze w drugiej brzuchy u macice wieksze to nie regula:-)


Shear ja bym tak w niepewnosci nie wytrzymala=D


Aniay a Ty czulas to jej obracanie?


Moj chyba juz glowka w dol, bo z reguly kopniaki czuje juz tylko u gory i po bokach:)


Na bezsennosc niestety nie pomoge, bo tez mnie czasem dopada i sama nie wiem jak sobie poradzic:/ chociaz teraz mam w druga strone, bo jak sie poloze i zasne to moglabym spac i spac..


No to tyle, bo synek wstal i mam alarm:)

Milej i spokojnej soboty:-)


Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom


Do góry