reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Ja ostatni raz miałam robione usg w 20 tygodniu (jutro zaczynam 29), także właściwie nawet nie wiem ile teraz moje dziecko waży. Ale szczerze mówiąc, wcale mi to nie przeszkadza. Czasami lepiej mniej wiedzieć i mniej się denerwować :-)
 
reklama
Byłam dzisiaj na pierwszych zajęciach szkoły rodzenia. Grupa liczy 30 osób (!), a okazało się, ze jako jedyna mam termin na pocz. stycznia. Większość dziewczyn ma termin na polowe lutego. Zajęcia trwają do świat Bożego Narodzenia. Mam nadzieje, ze dotrwam do końca i nie urodzę na jednym ze spotkań
emoji6.png
Czy któraś z Was tez tak późno zaczęła chodzić do szkoły, czy tylko ja się tak zgapiłam? Chociaż to położna taki termin mi doradziła...


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

zaczęłam chodzić od 21 tc i w pon mam ostatnie zajęcia. Jestem mega zadowolona. Ale jak zaczynałam, to były też dziewczyny dwa trzy tyg przed porodem, więc nie przejmuj się - jak zaczniesz rodzić to przynajmniej przy położnej ;)

też chodzę prywatnie do lekarza, w moim mieście jest kilka położnych i po prostu wybrałam tę, która mi pasuje. Moja prowadzi też szkołę rodzenia. Jej usługi są darmowe teraz jak i po porodzie. Gdybym nie wyznaczyła jej i nie złożyła wniosku a chciałabym korzystać z jej rad, musiałabym płacić, a tak zwraca jej NFZ

@ani_82 piękne imię :) mam przyjaciółkę Jagodę i ją uwielbiam ;) śliczna, fajna, sprytna dziewczyna i takiej córeczki Ci życzę :)
@Lindia witam wśród późno remontujących :) my zaczynamy pod koniec listopada ;)
 
Uff ja dzisiaj wykończona. Cały dzień na nogach. Dopiero zaczęliśmy się przeprowadzać, a już mi to wszystko bokiem wychodzi. To nie chcę wiedzieć, co będzie jak zaczniemy remont :-D
@malwi86 dzięki, myślałam , że tylko my tacy spóźnieni ;-)
 
@Lindia przeprowadzka już ogarnięta? Ja nie mogę doczekać się, aż zaczniemy remont, ale niestety jesteśmy uzależnieni od wolnych terminów naszych fachowców.
 
reklama
Moja mała nauczyła się dziś nowej rzeczy - łaskotania! Atakuje nagle z prawej strony poniżej pępka a ja się nagle podskakuje i zaczynam głośno chichrać. Świetne uczucie ;) i tak dziś kilka razy. Mój kochany jak widział to się przestraszył, że coś mi się złego dzieje.
 
Do góry