reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

@malwi86 ja tez termin na 26.01 i dzis 24t1d :) A cEmu w szpitalu leżysz?
Wczoraj dostałam niewielkiego krwawienia podobno to jakaś dziurka przy wewnętrznej części szyjki wieczorem miałam już tylko różowy śluz ac dziś jest czysto.mam zalecenia dużo leżeć i jestem na obserwacji. Załamała mnie ta sytuacja.w zeszłym roku poronilam w tej ciazy miałam plamienia w 8 i 14 tyg. Marze juz o styczniu
 
reklama
Co do książki kaz Cook tez ja mam ale tylko w wersji papierowej i polecam fajnie napisana z humorem który w ciazy się przydaje:). ja kupiłam na olx
 
Shaer nie strasz bo mój syn też miał przepukline.

Anula a jak Ty się czujesz i Twoja szyjka?
co do boli to mnie po nocy zawsze strasznie bolą plecy i brzuch mimo że nie jest duzy już mi bardzo przeszkadza.no i zgaga jest straszna. zresztą ja nie mogę dużo zjeść bo od razu źle się czuję więc jak słyszę że ktoś mówi że kobiety w ciąży się objadaja to mnie to śmieszy. ja jem mało naprawdę mało i sama się dziwię że mimo to rosne. ale to wszystko przerabialam w pierwszej ciąży więc wiem że te wszystkie ciągnięcia kłócić bóle w pachwinach to norma i się nie martwię. zawsze jak ktoś pyta jak się czuje mówię że no jak to w ciazy no bo co nie oszukujmy się że fizycznie to nie jest rewelacyjny stan ;)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Dokladnie tak samo jest u mnie mam malutki brzuszek ale ostatnio zaczął mi jyz przeszkadzać bo kręgosłup boli nie ma sie jak położyć schylać sie i ruszać jest już jakoś tak ciężko:)
 
@malwi86 to trzymaj sie i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. Oszczędzaj sie. Do stycznia niedaleko:) 26.01 urodzimy piękne zdrowe bobaski :)
Dzien dobry wszystkim. O styczniówkom rosną brzuchy i zaczynaja narzekac:) Mnie nic nie boli ale jak duzo pochodzę to wtedy rzeczywiście jak stara babcia jestem tu mnie szczyka tu mnie rwie :) Nie cierpię nocy bo od leżenia bola mnie plecy i z brzuchem nie wygodnie strasznie mi sie spi. Także witam w klubie :)
 
Dzien doberek :)

Uuu ale sie dziewczyn ujawniło [emoji16] super! Witamy[emoji6]

Ja jeszcze w łóżeczku, mozemy sobie dzis dłużej poleżeć z M bo synek wywieziony :) a moj drugi synek urządza sobie wlasnie niezle harce w brzuchu [emoji7] miłego dnia [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też melduje się z łóżka. Dzieciaki po śniadaniu, oglądają bajki, M przysypia a ja siedzę pod kołderką z kawką w ręku. Noc miałam kiepską, nie mogłam odetkać nosa, zgaga piekła, synek miał imprezę w brzuchu- kopał, obracał się i czkał. Spałam praktycznie na siedząco;)

@KIKI83 jak tam randka, udana?
 
@maryqska a co robisz zawodowo? Wydaje misię, że coś już o tym pisałaś ale wypadło mi:baffled:. To przez elastynę, mózg mi się zanadto rozluźnił. Tez mam cały czas myśli, że do końca października nie wyrobię w pracy. Te 4 dni zwolnienia, które teraz miałam, mimo choroby pozwoliły mi trochę odetchnąć i teraz boje się poniedziałku i powrotu do tygla brrryyyy....
 
reklama
@malina4444 ja pracuje na pol etatu (czasem wiecej bomba początku nawet po 38h) w sklepie co otworzyli koło nas wiec miałam chwilkę, na części z ciastami; moj Maz ma taka prace, ze chciałam cos dorywczo, ale zeby z nim sie zgrać godzinowo, wiec ja przeważnie pracowałam od 17-23
Zadna ambitna praca nie w moim zawodzie, ale tak głupio mi odchodzić z dnia na dzien, choc tam to kazdy ma mnie w ... liczy sie praca, praca, praca


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry