reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
@malina4444
Wiesz... moj syn do towarzystwa mial 3 wielkie psy. On wazyl 15 kg a one 34,40 i 42 kg. Co gorsza byly to psy "po przejsciach" i totalnie nie planowane.
W dodatku suka oazala sie szczennai urodzila 11 mlodych (dwoch nie udalo sie uratowac)

Co bylo dla mnie niesamowite. Moje dziecko bylo jako jedyne tolerowane przez sukeod poczatku. Nam nie pozwalal dotkac szczeniorow a maly pchal sie do budy i spal z nimi. Nigdy nie zrobily mu krzywdy choc deptal je i ogolnie jak to dzieciak( ale fakt ze nigdy nie zostawilamgo samego z psami bez opieki)

Teraz bardzo brakuje mi psa. Tylko tam mieszkalismy w domu i psy mialy do dyspozycji parter,a tu na jednym pokoju sobie nie wyobrazam juz psa. Moze kiedys.

Ale jednej zasady sie trzymam - zadnych psow w lozku i zadnego zebrania przy stole. Pies,zwlaszcza duzymusi znac swoje miejsce. Nawet jako slodko szczenior. Bo potem jak urosnie to nadal bedzie chcial spac w lozku a to juz klopotliwe...

Sunka cudna,najlepiej aby miala swoje zabawki imiejsce od poczatku.
Ja uwielbiam owczarki i dobermany
A dla meza szacun,ze adpotuje,anie chcekupowac z pseudohodlowi jak wiekszosc ludzi (czego pojac nijak nie moge)

@kolorowaMama cudo nie pies, takie do kochania
 
Witam gratki za udane wizyty super.My tez mamy pieska ze schroniska wzielismy suczke mieszany chinski nagi grzywacz z wyglądu nie jest zbyt piękna ale taka kochana i mądra .
Wczorajszy wieczór masakra napisałam na zamkniętym.
Normalka juz nie śpię. Jak dobrze ze internet mam bo niewiem co ja bym o tej godzinie robiła.
 
@malina4444 widze, ze u Was totalne szaleństwo i pełna chata a psiak przecudny sama chyba bym go zaadoptowała aż sie rozpuszczam
Kochany jest

@kolorowaMama waw gratuluje decyzji

ja chyba za leniwa ostatnio zeby z psem wychodzić
Sama bym chciała psa ale zimy tu długie i mroźne wiec odpada jak dla mnie wychodzenie w -20C na dwór
Wole pospać dłużej w łożku z corka
Ale moze za pare lat????
Narazie mamy kotkę ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja uwielbiam zwierzęta. Ale tak jak @Shaer uważam, że muszą być zasady. Nie ma spania w łóżku, kot nie może wchodzić na stół i blaty kuchenne, jedzenie dostają w swoich miejscach, nie ma dokarmiania, itd. Natomiast ja ostatnio zaczęłam zastanawiać się nad sierścią. Niestety z naszego psa strasznie dużo jest sierści i pomimo ciągłego odkurzania , czesania jest jej dużo. Niewiem jak to będzie jak mała będzie na etapie pełzania po podłodze. Trochę mnie przeraża fakt tego ,że będzie zbierać tą sierść sobą, mieć ją na rączkach. Kiedy Antek był mały nie było Odiego, teraz muszę znaleźć jakiś sposób to [emoji53] . Taki oto sierściuch [emoji5]
1475823271563.jpg



Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1475823271563.jpg
    1475823271563.jpg
    50,5 KB · Wyświetleń: 309
reklama
Do góry