reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Witam nowe koleżanki:)

Dzisiejsza wizyta zaliczona. Co prawda bez usg, ale posłuchałam serduszka mojej księżniczki:) Szyjka w porządku. Dostałam skierowanie na glukozę, więc i mnie to czeka :/

Ten ból wokół pępka, którym tak się martwiłam, to tylko moja rosnąca macica. Mam smarować balsamem i lekko masować.

@Czoperka A próbowałaś pasteryzować przetwory w piekarniku? Po takiej godzinnej pasteryzacji nie powinno się nic popsuć.

@HappyBabyMama Może my ciężarne tak promieniujemy szczęściem, że przyciągamy jakoś tych facetów. Ja miałam zabawną historię w biedronce. Stoję sobie przy kasie, zakupy na taśmie, a facet za mną (lat około 40-45, postury boksera wagi ciężkiej) też pełny koszyk zakupów, ale nagle dokłada do moich swoje wino i mówi, żebym ja zapłaciła a on zrobi kolację. Ja na to, że to dziwnie będzie wyglądać jak ciężarna będzie kupować alkohol. Dopiero wtedy spojrzał na mój brzuch i widać, że mu się głupio zrobiło :)
Gratulacje:)
 
reklama
@katem86 według mnie to kłucie to zależy od ułozenia dziecka. Ja też tak mam raz na jakiś czas, faktycznie dziwne uczucie. Zazwyczaj staram się wtedy troche poruszć, zmienić pozycje i po jakims czasie to kłucie mija. Jak dodatkowo nie bolą Cie plecy ani nic innego to wydaje mi sie ze nie ma co sie stresować.
@shariotka gratuluję dobrych wieści :)
 
kolorowa chyba jutro wizytuje... bo ten post o jutrzejszej wizycie to był chyba z dzisiejszego poranka :) A ja sama jestem bardzo ciekawa, czy będzie z niej zadowolona? Specjalista jest z dobrymi opiniami, oby przypadł jej "do gustu"
@KIKI83 przyznam , że oglądałam kilka filmików z tego kanału, który ostatnio wrzuciłaś i zainteresowała mnie zabawka (?)- termoforek MR B, czy któraś z Was miała z nim do czynienia? Po raz pierwszy usłyszałam o nim wczoraj, ale już zastanawiam się, czy nie przydałby się nam jako jakiś prezent od znajomych, czy rodziny.... Jestem ciekawa Waszych opinii
 
kolorowa chyba jutro wizytuje... bo ten post o jutrzejszej wizycie to był chyba z dzisiejszego poranka :) A ja sama jestem bardzo ciekawa, czy będzie z niej zadowolona? Specjalista jest z dobrymi opiniami, oby przypadł jej "do gustu"
@KIKI83 przyznam , że oglądałam kilka filmików z tego kanału, który ostatnio wrzuciłaś i zainteresowała mnie zabawka (?)- termoforek MR B, czy któraś z Was miała z nim do czynienia? Po raz pierwszy usłyszałam o nim wczoraj, ale już zastanawiam się, czy nie przydałby się nam jako jakiś prezent od znajomych, czy rodziny.... Jestem ciekawa Waszych opinii
KIKI go ma
to musialam pomylić dni :)
 
Witam nowe mamusie

U nas szpital nadal. Chyba w najgorszym stanie jestem ja:baffled:. Tak mnie boli gardło, że praktycznie nie mogę mówić. M odebrał wyniki, glukoza ok, morfologia niestety w dół. Tak się zastanawiam czy jakiś wpływ na nią ma moje przeziębienie, czy to wynik ciąży? Mocz w porządku. Jutro na 11.00 idę wizytować więc trzymajcie kciuki.

Co do smoczków, ja lubię firmy Suavinex. Są śliczne a do tego mają rozmiar dla noworodków, taki nie przykrywający połowy twarzyczki.

@marcie, zazdroszczę powera i super poporodowych planów. Ja dopiero jutro dowiem sie ile kg na plusie mam. Zaczynam gadać jak mistrz Joda więc już czas kończyć chyba.

Dobrej nocy i kolorowych snów
 
reklama
Do góry