reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Pogoda dzis do kitu. Siedze pod kocem wlozku z szydelkiem. Jutro mamy jechac do dentysty. Cholernie mi sie nie chce pakowac tylka do auta nawet...Dupa mi rosnie, Nikos bryka, a mi zimno w stopki.

Ogladalam dzis z mezem Repomana. Dziwny film. Mial potencjal choc temat kontrowersyjny mocno. Niestety gdzies po drodze sie rozmyl, rozciapcial i stal sie takis taki wlasnie rozpaprany. Koncowka w sumie zaskakuje.

@olivka85
Ja wlasnie nienwiem czy zwozic tu,czy czekac ze moze sie uda juz przeniesc"tam". i to "tam" takie jakies nieokreslone niesprecyzowane....
 
reklama
Askkka2 gratuluje zdrowej dzidzi:) i fajnie ze z szyjka ok:)
Slivka gadaniem lekarza sie nie przejmuj. A co do wyprawki to zawsze mozna internetowo w ostatniej chwili pozamawiac wiec głowa do gory:)
Kolorowa mama ty juz po wizycie?
Ja jestem zbulwersowana bo jakiś gosc (obcokrajowiec) próbował mnie poderwać w galerii mimo iż widział E jestem w ciazy i jesCE mu to potwierdziłam. No straszne to jest. Dla mnie kobiety w ciazy sa aseksualne i obrzydliwie jest je podrywać. Moim zdaniem to taka świętość ktorej sie nie tyka :). No mowię wam byłam tak speszona ze jak zakumalam o co mu chodzi to powiedziałam ze nie znam angielskiego jednak :) zbok!
 
@askkka2 gratulacje dużej dzidzi :) Powiem wam duze macie te dzieciaczki u mnie taka kruszynka malutka ( co prawda troszke za malo wazy jak na te tyg ale przyrost okey)
@HappyBabyMama obrzydliwe jest takie zachowanie ! Tez nie lubie jak faceci nie maja wstydu. Ja miałam podobną ostatnio sytuacje ale na drodze szło 2 takich debili za przeproszeniem i zaczepili mnie po drodze i cos probowali zagadac ale wypiełam swoj kochany brzuszek i powiedzialam ze maja spadac
 
Dziewczyny jeszcze was nie nadrobilam ale mam pytanie. Dzis caly dzien cos mnie kluje tak jakby w szyjce. Jakby mi ktos igle wbijal. Nie czuje zadnego cisnienia czy parcia, bulu plecow itp. Tylko to klucie ake przyznam ze czasem takie silne ze az usiasc musze.... macie tez tak czasem?

Napisane na SM-T310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jeszcze was nie nadrobilam ale mam pytanie. Dzis caly dzien cos mnie kluje tak jakby w szyjce. Jakby mi ktos igle wbijal. Nie czuje zadnego cisnienia czy parcia, bulu plecow itp. Tylko to klucie ake przyznam ze czasem takie silne ze az usiasc musze.... macie tez tak czasem?

Napisane na SM-T310 w aplikacji Forum BabyBoom
A może dzidzia jest tak ułożona? czujesz ruchy na dole nisko?ja tak czasami mam bo mała mnie normalnie tak kopie jakby po szyjce jest to takie nieprzyjemne i chwilami nawet bolesne.lekarz mowil ze to nic sie nie dzieje bo pytalam:)
 
No na usg niby wlasnie stopy kolo pachwiny miala ale to takie okropne klucie.... i nie czuje przy tym ruchow tylko takie jakby szpilki ktos wbijal w szyjke...

Napisane na SM-T310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jeszcze was nie nadrobilam ale mam pytanie. Dzis caly dzien cos mnie kluje tak jakby w szyjce. Jakby mi ktos igle wbijal. Nie czuje zadnego cisnienia czy parcia, bulu plecow itp. Tylko to klucie ake przyznam ze czasem takie silne ze az usiasc musze.... macie tez tak czasem?

Napisane na SM-T310 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja miałam takie kłucie już w 20 tygodniu. Bardzo się tym stresowałam, myśląc że to szyjka się skraca. Kłucie było odczuwalne nie tylko w szyjce ale wręcz w pochwie i do tego - sorry za szczegóły - nieprzyjemne uczucie rozpychania w okolicach odbytu. Oczywiście zgłosiłam ginowi, który powiedział, że to normalne rozciąganie i wiele pacjentek jego tak ma. U mnie to już na szczęście minęło i nie przełożyło się na skracanie szyjki. Podobno skracająca się szyjka nie daje objawów bólowych. Niemniej każdy niepokojący objaw warto skonsultować z lekarzem dla spokoju sumienia.
 
No na usg niby wlasnie stopy kolo pachwiny miala ale to takie okropne klucie.... i nie czuje przy tym ruchow tylko takie jakby szpilki ktos wbijal w szyjke...

Napisane na SM-T310 w aplikacji Forum BabyBoom
Mysle ze nie ma powodów do niepokoju.poczekaj zobaczysz może minie chyba żeby sie nasililo jakos bardzo to skontaktuj sie z lekarzem.ja tez dzis kiepsko się czuje boli mnie z tylu pleców na dole i w ogóle mi tak jakoś ciężko staram sie nie panikować;)
 
reklama
Witam nowe koleżanki:)

Dzisiejsza wizyta zaliczona. Co prawda bez usg, ale posłuchałam serduszka mojej księżniczki:) Szyjka w porządku. Dostałam skierowanie na glukozę, więc i mnie to czeka :/

Ten ból wokół pępka, którym tak się martwiłam, to tylko moja rosnąca macica. Mam smarować balsamem i lekko masować.

@Czoperka A próbowałaś pasteryzować przetwory w piekarniku? Po takiej godzinnej pasteryzacji nie powinno się nic popsuć.

@HappyBabyMama Może my ciężarne tak promieniujemy szczęściem, że przyciągamy jakoś tych facetów. Ja miałam zabawną historię w biedronce. Stoję sobie przy kasie, zakupy na taśmie, a facet za mną (lat około 40-45, postury boksera wagi ciężkiej) też pełny koszyk zakupów, ale nagle dokłada do moich swoje wino i mówi, żebym ja zapłaciła a on zrobi kolację. Ja na to, że to dziwnie będzie wyglądać jak ciężarna będzie kupować alkohol. Dopiero wtedy spojrzał na mój brzuch i widać, że mu się głupio zrobiło :)
 
Do góry