reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Dzień dobry.
Pogoda nie rozpieszcza. Chyba najgorsza na spacer- wieje, leje i zimno. Rano byliśmy w galerii i pełno matek z wózkami, bo co innego robić? Po drzemce planuję zabrać Nikosia do family parku.
Co do bóli, to mnie spojenie łonowe też zaczęło boleć. Chyba nadeszła pora na rozciąganie.
Smoczek u nas dopiero od 8mc w użyciu i od tego czasu Wielka miłość. Do 8mc mógł nie istnieć. U nas "korek" okazał się zbawieniem :)
 
Dzień dobry.
Pogoda nie rozpieszcza. Chyba najgorsza na spacer- wieje, leje i zimno. Rano byliśmy w galerii i pełno matek z wózkami, bo co innego robić? Po drzemce planuję zabrać Nikosia do family parku.
Co do bóli, to mnie spojenie łonowe też zaczęło boleć. Chyba nadeszła pora na rozciąganie.
Smoczek u nas dopiero od 8mc w użyciu i od tego czasu Wielka miłość. Do 8mc mógł nie istnieć. U nas "korek" okazał się zbawieniem :)
Ja smoczka z oliwia nigdy nie uzywalam, nie chciała. W pewnym momencie zaczela ssac kciuk ale jak stwierdzilismy ze musi sie odzwyczaic to tez bez problemu poszło.

Któraś z was pisala ze liczy na drugie dziecko tak grzeczne jak pierwsze, jesli mi sie trafi drugi taki aniolek jak moja oliwka to bedzie cud, raczej sie nastawiam na malego rozbojnika I krzykacza. Smoczki ostatnio.z Aventu kupiłam bo oliwka zobaczyla I pomyslala ze fajnie by bylo jakby dzidzia miala.
 
@witaj Slivka! Trzymam kciuki za Ciebie i Twojego maluszka:)

@askkka2, powodzenia na wizycie, daj znac co i jak:)

@HappyBabyMama, ja tez z waga dramat, wiec przestałam sie ważyć. Ale muszę sprawdzić, bo wczoraj na wizycie mnie nie ważyła i kazała sie w domu z ważyć i wpisać do karty ciazy... Jutro rano sie zwaze, ale juz sie tego boje. Ostatnio zaczęłam ćwiczyć regularnie, jakies przysiady i na ręce ćwiczenia. Tutaj u rodziców tez mam rower i odbitek, wiec jak sie tylko remont kończy to biorę sie za siebie. W ogole zapisałam sie juz na ćwiczenia po ciazy od marca do trenera[emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@askkka2 trzymam kciuki. ja mam swoją w piątek już mnie gin straszył że jak pessar się zsunie to wyślę mnie do szpitala na sterydy więc też mam stresa. no i ja dziś krew miałam i odbieralam badania moczu wyniki moczu ok bakterie są ale w normie ale w posiewie znowu coś wyrosło. jakieś dwie bakterie więc nawet nie sprawdzili co to takiego.znowu jakieś cuda na kiju mi wychodzą. dziewczyny czy też tak mialyscie ? ja mam co mocz robiony posiew bo wychodzą bakterie za każdym inne. już nie wiem czy ja mam całą florę świata w sobie czy nie umiem pobrać normalnie moczu.

@silvka witam :)

ja ubolewam że musiałam zrezygnować z ćwiczeń widzę że kg idą mi w tylek i mam już latynoski zad. trochę wzięliśmy się za urządzanie pokoi dla chłopaków. ale ja jakoś nie mogę się do tego porządnie zebrać.

u nas żaden smoczek nie przeszedł nad czym ubolewalam

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Slivka witaj.
@askkka2 trzymam kciuki żebyś same dobre wieści usłyszała.
@Danutka24 zdróweczka dla synka.

A mnie odwiedził Pan, który ma robić nam szafę, żebym wybrała materiały. I oczywiście nie mogłam się zdecydować [emoji6]. Muszę się zastanowić. Ale cieszę się , bo czekam na tą szafę bardzo. Teraz tylko muszę M zagnać do malowania jak wróci.
A to jest ten mój cudowny smoczek. tylko teraz widzę, że jest dostępna tylko wersja silikonowa.

Link do: CHICCO smoczek kauczukowy ortodontyczny 0+

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Cześć i czołem. Kto zamawiał taka pogodę -przyznać się. U nas nad morzem sztorm
Nawet molo zostało uszkodzone tak wiało w nocy. Aż strach wychodzić. Ograniczyłam się dziś do zakupów w biedronce i odebrania młodego że szkoły. Mój synus miał dziś jakieś prelekcje w szkole i warsztaty chemiczne. Skutek jest taki że wyrzucił mi z lodówki jogurty mimo ze kupuje tylko bio. Kanapek w szkole nie zjadł bo stwierdził że białe pieczywo jest ble. Gazowane napoje kazał wylać do zlewu i zazyczyl sobie gorzkiej czekolady. Na koniec oznajmil że w piwie są robaki i ciekawe co na to tata [emoji32]. Ogólnie patrzę zawsze na to go kupuje w sklepach dania mocno przetworzone omijam szerokim łukiem. Pilnuje żeby młody zjadal warzywo i owoc. Słodycze zje jak ma chęć -nie opycha się nimi więc mu nie bronie jak w ciągu dnia zje knopersa i paczuszke mamby. Ale dziś mnie zaskoczył bo kazał nawet actimele swoje ulubione wywalić bo mają czerwony barwnik a on pochodzi z robaków (i tu ma racje ) podobnie jak barwione na czerwono żelki m&msy a nawet pomadki do ust [emoji16]. No nic idę robić koktajl że szpinaku zobaczymy czy mój eko syn się skusi.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@MartynaM Twoj 'latynowski zad' powalil mnie na lopatki :laugh2:ja chyba tez mam taki ; )

zaczelam rozmyslac nad kacikiem dla maluszka. choc w naszej sypialni najprawdopodobniej bedzie mieszka tylko pol roku to I tak jakos chcialam mu ten kacik umilic : )
dlatego zamierzam dokupic niewielka komode zeby ubranka I kosmetyki byly pod reka, jakies ladne lampki do zawieszenia wokol lozeczka (praktyczne tez przy nocnym przebieraniu), literki z imieniem nad lozeczko (tylko imienia na razie brak ;) ), I moze jeszcze jakies male przytulne gadzety co by mu milo z name bylo : )
maz jeszcze nie wie o moich planach, ale najpierw je zrealizuje potem mu powiem, dopiero jak zobaczy ze fajnie wyglada to sie przekona ;):cool2:
 
reklama
Do góry