reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

@kolorowaMama ja spytałam o ciążę, a ona sama mi powiedziała, że podczas karmienia też nie mogę. Trochę się zdziwiłam. Ale może to i lepiej , bo choć już chcę coś nowego , to pewnie finansowo będę musiała dłużej ciułać [emoji39]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
moja koleżanka chciała sobie zrobić brwi podczas kp i też jej nie pozwolili

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam sie popołudniowo. Nogi mi odpadaja, macie jakies sposoby na bolące stopy?

@@khatana, jak juz skończymy, to pochwale sie Wam zdjęciami:)

@askkka2, mój tez cały czas chciał odkładać, bo ma duzo pracy itp, ale ostatnio troche na niego nakrzyczałam, ze mało czasu do porodu, a co bedzie jak sie wczesniej urodzi i na drugi dzień juz wszystko miał zaplanowane:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie. Ale moj gin moglby mi dac skierowanie na Agatowa:)
Ew jakbym musiala isc prywatnie to raczej tam.

Pytam z ciekawości, bo ja tam chodzę, tzn. byłam w 12t i ostatnio na połówkowym. Pewnie w 30t też się tam wybiorę. Niby trochę kosztuje to usg, ale jak się pomyśli, że te pieniądze idą na hospicjum dla dzieci, to jakoś tak lżej się robi na sercu.

@olivka85 Wiem, że łatwo się mówi, ale nie martw się na zapas. Wszystko będzie dobrze. Najważniejsze, że lekarz wszystko zauważył i teraz na spokojnie można to monitorować.
 
@askkka2, mój tez cały czas chciał odkładać, bo ma duzo pracy itp, ale ostatnio troche na niego nakrzyczałam, ze mało czasu do porodu, a co bedzie jak sie wczesniej urodzi i na drugi dzień juz wszystko miał zaplanowane:)
@Marcje dzisiaj mi M obiecał ze do konca października pomaluje pokoj i mam sie nie denerwowac :) Ech ci faceci.....
 
My w planach też mamy mały remont sypialni i mój M chciał go zrobić w grudniu. Powiedziałam mu ,że średnio mi się uśmiecha sprzątać po remoncie w 9 miesiącu ciąży. Chyba dotarło. Będę napierać, żeby do końca października wszystko było gotowe , też nie chcę czekać na ostatnią chwilę.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie w domu znów epidemia...[emoji32]
Mąż drugi dzień na antybiotyku,jakaś angina. A synek od rana woda z nosa, popołudniu temp 38,3... pokasluje... przyjechał szwagier lekarz i mówi,ze mu katar ściska do gardła. No szlag by to... dwa dni był w przedszkolu,wczoraj była u nas babcia z grypą... Nie wiem już sama co gorzej zalatwilo.

Mam szpital w domu... [emoji33]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry