reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Może i macie racje przynajmniej mnie dobrze wybadają:)nie ma co narzekać bo leżą ze mną dziewczyny co czekają bo jest jajo płodowe a nie ma zarodka to dopiero jest sie czym stresować.nie życzę żadnej kobiecie takich sytuacji:(takze cieszmy sie kochane z tego co mamy:)
 
reklama
@Happy3 gratuluje trojaczków!!! Ale czad. Kurczę super. Ja chciałam bliźniaki ale trojaczki to juz mega sprawa no i tez wyzwanie. Fajnie ciesz sie i uważaj na siebie potrójnie:) co maz na ta informacje o trzech bobaskach? Przerażony? :) czy potrójnie szczęśliwy? Pisz nam jak przebiega twoja ciąża, i jak sie czujesz. Na forum była dziewczyna z bliźniakami ale dawno sie nie odzywała i tez nie pamietam nicku. Jeszcze raz gratuluje:)
@weronika87 wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu. Widze ze staż małżeński tez mam chyba najkrótszy bo dopiero 10 M-cY- oprócz kolorowej mamy :)
@brzusio lezakuj i odpoczywaj nie łam sie. Tam jestes pod opieka a w domu znowu byś sie martwiła. Nic nie poradzisz jak chca cie trzymać. Tylko wypytuj ich co i jak i niech cie badają porządnie jak juz tam jestes tak długo.
@kolorowaMama wszystliego najlepszego dla córeczki.
No i znów zapomniałam komu jeszcze miałam odpisać bo tyle wpisów do nadrobienia:) miłego dnia i szczęśliwych wizyt życzę :)
Ja po ślubie 6 lat ale z mężem juz 14 lat razem..trzymam kciuki za wizyty dzisiejsze Wasze. My jedziemy do zoo z dziećmi

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Brzusio a zapytałas po co mają Cię tyle trzymać? Ja myślę że to przegięcie bo jak nie ma powodu to po cholere?
Nie wiem czy to wynika z obaw czy to ma być nauczka zeby za często na pogotowie nie przyjeżdżać:/Trzymaj się Brzusio i pisz do nas i może przycisnij ich jutro czy nie możesz wyjść.
 
brzusio masz racje doceniajmy to co mamy bo to jest cud.. tyle ludzi na okolo przezywa tragedie w zwiazku z problemami z ciaza/dziecmi.. naprawde jestesmy szczesciarami, ale o tym na codzien sie zapomina..

happy3 ja przy stymulacji owulacji tez w jednym cyklu wyhodowalam 3 dojrzale pecherzyki. lekarka jednak powiedziala ze ten cykl odpuszczamy bo jest za duze ryzyko trojaczkow (juz jedno dziecko mam, wiec trojak to juz duzo.. ;) ).
 
Dziekuje za życzenia dla córci od tylu cioć jeszcze ich nie dostała [emoji7]

Lolaaa nie wiem czy przeoczyłam Twoj post czy nie doczytałam ale jeszcze chodzi o zmęczenie w ciazy teraz w pl ma wizycie lekarza zalecił mi owoc głogu i musze przyznać, ze działa super jest w tabletkach i w formie herbatki, tabletki działają lepiej ale kupiłam jedno i drugie.

Brzusio lekarz na pewno chce dobrze, ciesz sie z troskliwej opieki bo w uk tak bardzo jej brakuje

Elu juz zobaczysz i nawet usłyszysz ;)

Nutka ja z córa tez nic a teraz była przeprawa, mój maz przeszczesliwy i pewien ze spłodził syna, teraz czas na dom i drzewo [emoji23] ja mam teraz 12tc i genetyczne wypada mi tez w 14


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja mam genetyczne jutro czyli 12 tyd
mozna je robic (z sensem ; ) ) miedzy 11 a 14 tc. chodzi o idealny rozmiar wszystkich narzadow zeby mozna bylo je dobrze zmierzyc
 
@Happy3 na pewno sie martwisz ale duzo wczesnych ciąż mnogich rozwija sie tak samo jak jedno donoszone wiec nie martw sie na zapas. Musisz wierzyć ze wsYstko bedIe dobrze chociaż wiem ze łatwo sie mówi. Ja nosze jedno i bzikuje :) długo sie staraliście? Najważniejsze zeby dzieciaczki były zdrowe a z reszta dacie rade macie na pewno jakaś babcię do pomocy ;)
 
No mój mąż też by mnie na rękach chyba nośił jak bybył chłopak a miał by co nośić ha ha .
Natalijka nie najpierw chcemy na Kaszuby Kartuzy niedaleko jest ośrodek z polem namiotowym Bachus a potem do ŁEBY ŁEBSKI KEMPING .Chcemy na 12 dni jechać ale to wszystko do pogody zależy,bo na polu namiotowym musi być wmiare pogoda.
 
reklama
@Happy3 na pewno sie martwisz ale duzo wczesnych ciąż mnogich rozwija sie tak samo jak jedno donoszone wiec nie martw sie na zapas. Musisz wierzyć ze wsYstko bedIe dobrze chociaż wiem ze łatwo sie mówi. Ja nosze jedno i bzikuje :) długo sie staraliście? Najważniejsze zeby dzieciaczki były zdrowe a z reszta dacie rade macie na pewno jakaś babcię do pomocy ;)

Bardzo sie boje, oby wszystkie były zdrowe. Reszta sama sie jakoś ułoży. Biedactwa takie ściśnięte w tym brzuchu bedą.
Dziękuje za słowa otuchy. [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry