reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
@aniay tule internetowo :-) :) może ty też powinnaś pomyśleć o odpoczynku od pracy ;)
I

Od pracy w domu, napewno ;)
Prace prace mam siedzaca latwa I przyjemna, zero stresu, moge wstac kiedy chce I zjesc kiedy chce.
I robie to co naprawde lubie wiec nie zamierzam iść na zwolnienie, poza tym tutaj zwolnienie jest prawie bezplatne, no I ledwie miesiac temu awans dostalam.
 
Hej dziewczyny, wyglągda na to że jestem kolejną styczniówką :) 2 testy z mega tłustymi krechami. Termin porodu wg @ to 27 styczeń.
 
Super kolorowa ze na wizycie wszystko ok:laugh2:
Brzusio wymioty przejdą,z reguły trzyma pierwszy trymestr i ustępuje.Drugi trymestr wgl jest spoko bo najmniej uciążliwy,mdłości znikają,libido wraca,brzuch jeszcze ma umiarkowany rozmiar,pełny luzik:)



Polemizowalabym z tym ze mdlosci i wymioty znikaja po 1 trymestrze. Z synem wymiotowalam do samego porodu. Zamiast przytyc to schudlam w ciazy.
 
Dzięki aniay :*
jestem w wielkim szoku bo ten cykl był bardzo dziwny. całkowicie ominęliśmy płodne, w 18dn dostałam okresowopodobne krwawienie które trwało z 5dni a teraz w środę byłam na usg i lekarz zobaczył bardzo grube endo i polipa na nim i kazał czekać na okres, ale coś mnie tknęło i w piątek kupiłam test i od razu mocne kreski, wczoraj tak samo. Z objawów póki co palące sutki i ciągnięcia w podbrzuszu, czyli tak samo jak przy ciąży z synem.

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ann89 czesc i gratulacje !:)
KolorowaMama fantastyczne wiadomości przyniosłaś nam z wizyty! Ogromnie się cieszę, że wszystko ok i że dostałaś to zwolnienie :)
 
reklama
Miałam wam jeszcze napisać, ze lekarz zalecił cc, z uwagi na brzydka bliznę po porządnim oraz to ze powodem wykonania byl brak rozwarcia nawet po 16h z oxy takze powiedziała, ze niektóre kobiety sie poprostu nie otwierają, i ze ona by nie ryzykowała takich męczarni dla siebie i dziecka kolejny raz, a ja dalej nie wiem co myślec o tym


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry