reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

u mnie jutro wizyta i zaczynam się denerwować :szok: cały czas mam wrażenie, że coś złego usłyszę ...ale to chyba trauma po poprzednich przejściach...nawet leżąc w poprzedniej ciąży na patologii ciąży naoglądałam się takich przypadków, że do dzisiaj wszystkie doskonale pamiętam...i przez to kłębią mi się w głowie głupie myśli :zawstydzona/y:

Będziemy trzymać kciuki musi byc dobrze :) ja tez mam setki złych mysli to przez znajomych u których ostatnio nie było kolorowo i siedzi w głowie ale trzeba sie pozytywnie nastawić i myślec o tym ze rośnie w nas nowe zycie ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ankamaz wizyta udana, widzialam kropeczke 0.36mm
Od dzis biore zastrzyki i pozostaje sie modlic zeby bylo dobrze.

Dziewczyny gratuluje udanych wizyt!

Mam pytanie do tych ktore byly w 5tyg. Ile wasze kropeczki mialy?

Jestem mega padnieta, wyszlam z domu o 5 rano wrocilam po 20, ide zaraz spac
U mnie pod koniec 5 tygodnia byl tylko 3mm pecherzyk i jeszcze brak zarodka :) ale mialam prawdopodobnie pozna owulacje ;)
 
Ja niestety jem za 5 od kilku dni i nie moge sie powtrzymac :(
Mam niedowage i chyba organizm chce teraz szybko odrobic;)
 
Będziemy trzymać kciuki musi byc dobrze :) ja tez mam setki złych mysli to przez znajomych u których ostatnio nie było kolorowo i siedzi w głowie ale trzeba sie pozytywnie nastawić i myślec o tym ze rośnie w nas nowe zycie ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja właśnie dlatego zwlekam z wizytą do 22 czerwca.. bo nie chce się martwić niczym i podchodzę (przynajmniej staram się) do tego ze co ma być to będzie i nic na to nie ma wpływu. A jestem w 4 ciąży ale 2 porodach z czego pierwszy poród makabryczny.

A co do tycia ja w 2 ciazy przed ważyłam 49 na porodówce 87....w trzeciej przed 74 końcówka 80 a teraz znów mam wagę 70 wiec pewnie z 10 wjedzie. .

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Damy rade ;) liczę na to ze w tym gronie wytrwamy do końca :) uciekam spac bo jutro ciężki dzien w pracy, wydrukowałam wszystkie swoje prawa i bede walczyć chociażby o przerwe w pracy i zjedzenie na siedząco [emoji51] buziam dziewczynki i kolorowych


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kolorowaMama, trzymam kciuki! Pamiętaj że jeśli zwolni Cię ze względu na ciąże to są na to paragrafy i mogą mu nieźle zaszkodzić.

@Wszystkie dziewczyny które mają dzisiaj lekarza: Trzymam kciki.
Za 25 minut mam autobus i jadę na USG......... dam znać jak tylko będe mogła.


Tulę internetowo:p
 
Aniay trzymamy kciuki i szybko pisz jak tam fasolinka... ja dzisiaj mam kryzys cały czas mnie chyba mdli nawet nie wiem czy to to bo w poprzednich ciążach tak nie miałam jakbym miała jakoś kulkę w gardle i co chwilę mi się odbija...masakra w nocy juz od 4 dni budzę się od 3 do 6 co godzinę pewnie przez myśli albo hormony juz sama nie wiem jeszcze musiałam zrezygnować z kawy bo paliła jak smok a od kawy mnie dalej ciągnie do papierosów wiec może przez to nie mogę spać sama nie wiem ale jestem skołowana

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@aniay trzymam kciuki [emoji5] i koniecznie daj znać co i jak :)

@weronika87 to witam w klubie mnie dzis tez mdli tak ze mam ciary [emoji58] az nie moge sie doczekać jak wejdę do pracy na kuchnie i poczuje ten mix zapachów [emoji51]

Miłego dnia dla Was i fasolek [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej. A ja dziś cały dzień jak na szpilkach przesiedze. Dziś jest mój 37 dzień od ostatniej miesiączki i właśnie w tym dniu kilka razy poroniłam... Na razie jest wszystko ok. Cycki mi nawet trochę urosły ;) mdłości mam ciągle. Może wreszcie będzie dobrze. Nawet mi się wczoraj imię przyśniło ;-) Trzymam kciuki za wizytujące!

Napisane na D2403 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry