reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Początkująca w BB

Cześć dziewczyny! Mam problem jestem na tabletkach antykoncepcyjnych biorę bo muszę jestem na leczeniu biologicznym i bramie tabletek jest wymogiem.
Byłam w tamtym tyg na urlopie w Hiszpania, niestety pominęłam 2 tabletki pod rząd, alkohol, imprezy, znajomi i tak wyszło....w tym czasie współżyłam z moim facetem, skończył we mnie. Po 4 dniach od stosunku plamilam,na brązowo, był to śluz podbarwiony krwią. Cieszyła bym się z ciąży. Mój facet myślę że też. Oprócz tego plamienia,bolą mnie piersi i sutki wręcz klują. Dodam że jak se przypomniałam że zapomniałam wziąć tych 2 tabletek to wzięłam kolejną ale nie wzięłam 2 naraz za te poprzednie dni :/ wiem wiem głupota ale nie wiedziałam o tym a nie miałam przy sobie ulotki. Później seks był jeszcze. Test ciążowy zrobiłam 9 dni od pierwszego tu opisanego stosunku, negatywny.
Postanowiłam napisać, co wy o tym myślicie? Czekam teraz na krwawienie z odstawienia.

Wiem wiem troszkę z innej beczki ale gdy okazało się że to ciąża to w styczniu bym rodziła :)




Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe nowe mamusie :)

Dużo pisałyście przez ten weekend :) Mnie niestety nie było przez moje niepohamowane humorki. To okropnośc to juz prawie 7 tydzień a ja juz mam dość :/ To moje pierwsze dziecko i nie wiedziałam że kobiety mogą się aż tak męczyż z nudnościami.. Wczoraj wieczorem mój narzeczony stwierdził że jeśli dalej będę wpadać w depreche to on razem ze mną w nią wpadnie. Wczorajszy wieczór to koszmar 2.5 h płakałam dlatego że mi nie smakowała kanapka. Sama już nad soba nie panuje a to dopiero początki.

:)w pierwszej ciazy mozna powiedzieć nie wiedziałam ze jestem, a w tej mam wszystkie książkowe odjawy [emoji85] zasypiam na siedząco, płacze, w pracy musze wychodzić bo zapachy w kuchni nie dają żyć [emoji30] byle do stycznia [emoji16][emoji123]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
:)w pierwszej ciazy mozna powiedzieć nie wiedziałam ze jestem, a w tej mam wszystkie książkowe odjawy [emoji85] zasypiam na siedząco, płacze, w pracy musze wychodzić bo zapachy w kuchni nie dają żyć [emoji30] byle do stycznia [emoji16][emoji123]


To jest nas dwie :) ja tez posiadam wszystkie książkowe objawy wszystkie po bóle głowy nudności itd .. :)
 
Lui, według kalkulatora mój termin porodu to również 19.01.2017 :-) :) Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę:-) :)
ankamaz, u mnie też 5 tydzień i 1 dzień :-) :)
Mam nadzieję, że po pierwszej wizycie trochę się uspokoję... Bo testów na pamiątkę to mam już co najmniej kilka :-) :)
a kiedy masz pierwszą wizytę ? na jakiej stronie korzystasz z kalkulatora ? bo mi na każdym inny termin, ale najczęściej właśnie 18-19stycznia:) ja mam pierwszą wizytę w środę,miałam mieć 24. ale lekarza jednak nie będzie i miałam wybór albo w środę albo 31., więc wolałam w środę :)

Czymam kciuki.

Ja dzis umieram w pracy. Po wczorajszej rozmowie z rodzicami zadzwonila jeszcze ciotka I niechcacy doprowadzila mnie do takiego placzu do wyczerpania.
Teraz siedze przy komputerze I usypiam z myszka w reku. A to jeszcze 3 godziny do konca.
Biedni Ci nasi chlopi, biedni.
Najfajniej jednak ze moja cora odkad wie ze jestem w ciazy to mi mocno odpuszcza I jest mniej roszceniowa
Nie martw się, skup się na ciąży :) tule mocno :)
Ja też chodzę spać razem z synkiem w dzień, dobrze,że mam taką możiwość, bo nie wiem jak ty dajesz radę !

Mam już wyniki bety: 14 maja było 538 a dzisiaj tylko 602, a więc i ja odpadam.
Za was wszystkie trzymam kciuki, oby wam się udało :tak:

A ja już niedługo powalczę dalej :biggrin2:
:( przykro mi
Joanna przykro mi bardzo i trzymam kciuki za kolejne starania!



Trzymam kciuki,daj znac po wizycie.

Ja też dziś wizytuje i czekam na bete,bo w piątek była niska także tez nie wiem jak dziś będzie.
Witam nowe mamusie,dobrze ze nas więcej na forum! Nie przejmujcie się humorkami,taki urok ciąży ja też jestem nie do wytrzymania,sama siebie znieść nie mogę ale to minie także byle do przodu:yes:

Jestem juz po wizycie :)

Na usg widac 3mm pecherzyk. O zarodku nic mi lekarz nie mowil, ale mam juz zalozona karte ciazy wiec chyba jest dobrze:)
Chociaz nie wiem czy ten pecherzyk nir jest zbyt malutki?
Gin znalazl ten nadzerke ale nic nie kazal z nia robic. Przepisana mam pregne plus i 6 czerwca kolejna wizyta.

Czy w 5 tc pecherzyk nie powinien byc wiekszy?:(
ja to nie znam się na tym, ja mam w środę wizytę, ale jakby było coś nie tak to lekarz na pewno by powiedział! niemartw się ;*

Początkująca w BB

Cześć dziewczyny! Mam problem jestem na tabletkach antykoncepcyjnych biorę bo muszę jestem na leczeniu biologicznym i bramie tabletek jest wymogiem.
Byłam w tamtym tyg na urlopie w Hiszpania, niestety pominęłam 2 tabletki pod rząd, alkohol, imprezy, znajomi i tak wyszło....w tym czasie współżyłam z moim facetem, skończył we mnie. Po 4 dniach od stosunku plamilam,na brązowo, był to śluz podbarwiony krwią. Cieszyła bym się z ciąży. Mój facet myślę że też. Oprócz tego plamienia,bolą mnie piersi i sutki wręcz klują. Dodam że jak se przypomniałam że zapomniałam wziąć tych 2 tabletek to wzięłam kolejną ale nie wzięłam 2 naraz za te poprzednie dni :/ wiem wiem głupota ale nie wiedziałam o tym a nie miałam przy sobie ulotki. Później seks był jeszcze. Test ciążowy zrobiłam 9 dni od pierwszego tu opisanego stosunku, negatywny.
Postanowiłam napisać, co wy o tym myślicie? Czekam teraz na krwawienie z odstawienia.

Wiem wiem troszkę z innej beczki ale gdy okazało się że to ciąża to w styczniu bym rodziła :)




Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Zrób bete najlepiej :)
 
joanna 84-84 przykro mi, ale cieszy mnie twoje podejście do sytuacji...jest bardzo mądre i dojrzałe...życzę powodzenia w dalszych staraniach
aniay nie martw się rodzicami...ja już dawno stwierdziłam, że wszystkim nie dogodzisz i należy postępować zgodnie z samym sobą :happy:
Rosana myślę, że jakby coś było nie tak to lekarz by ci to powiedział ... głowa do góry czekaj spokojnie na następną wizytę :happy:
wionka gratulacje i witaj w naszej paczce :-) :)
Dziewczyny mam planowaną wizytę u gina w czwartek i tak czytam , że wszystkie robiłyście bete z krwi a ja nie robiłam ani razu. Czy myślicie , że powinnam zrobić przed wizytą i zabrać ze sobą wyniki na wizytę u lekarza?
 
Hej dziewczyny! Witam nowe styczniówki
Joanna bardzo mi przykro. podziwiam Twój optymizm.

Mnie również dotknęło ciążowe rozchwianie emocjonalne.... Wczoraj moja starsza córka obcięła sobie grzywkę przy samej skórze i aż się poryczałam ze złości. Dziś mężasty oberwał całkiem niezłą wiązanką, bo zapomniał wczoraj wieczorem śmieci wynieść ;-) a teraz zasypiam na stojąco...

Napisane na D2403 w aplikacji Forum BabyBoom
 
joanna 84-84 przykro mi, ale cieszy mnie twoje podejście do sytuacji...jest bardzo mądre i dojrzałe...życzę powodzenia w dalszych staraniach
aniay nie martw się rodzicami...ja już dawno stwierdziłam, że wszystkim nie dogodzisz i należy postępować zgodnie z samym sobą :happy:
Rosana myślę, że jakby coś było nie tak to lekarz by ci to powiedział ... głowa do góry czekaj spokojnie na następną wizytę :happy:
wionka gratulacje i witaj w naszej paczce :-) :)
Dziewczyny mam planowaną wizytę u gina w czwartek i tak czytam , że wszystkie robiłyście bete z krwi a ja nie robiłam ani razu. Czy myślicie , że powinnam zrobić przed wizytą i zabrać ze sobą wyniki na wizytę u lekarza?

Pewnie lekarz zleci Ci bete tak czy siak:)
 
reklama
Do góry