reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Hej hej :)

Ja tez mam tak bóle raz z jednej raz z drugiej jak sie przekręcam na bój w łożku albo schylam do mycia wlosow [emoji85] tez przeżywam ja to w ogóle chyba w tej ciazy bede wszystko przezywać przez ten chory system wizyt lekarskich w Uk


Jak Cie to pocieszy to ja pierwsza wizytę mam 21.06 i to z położna także sprawdzi ciśnienie wagae i to na tyle i dopiero pod koniec lipa usg [emoji58]

Oczywiscie z ciekawości i obawy pewnie polecę prywatnie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Gdybym nie szla prywatnie 28 maja na do polskiego gina w Hadze to pierwsza wizyte mialabym dzien wczesniej niz Ty :p bo 20 czerwca. Ciaze prowadzi w Holandii polozna i jesli nie ma komplikacji to nawet gina na oczy nie zobacze.
Przeciez ocipialabym przez te 6 tygodni. I coz przez to musze wylozyc nie mala kase na prywatne badania :(
Nawet chec zrobienia bety u mnie traktuja jak fanaberie "po co? Przeciez test plytkowy pokazal dwie kreski.". A o kontroli przyrostu bety to nawet noe wspomne. Jak zdarze to ide dzisiaj prywatnie na bete.
Rece opadaja.
 
reklama
Aniay, kolorowaMama
Dzieki, uspokoilyscie mnie :)
Wszelkie moooondre artykuly nie pisza o tych objawach tylko o mdlosciach i sennosci a o tych rewelacjach w podbrzuszu ani slowa.
 
Zrobilam dzisiaj rekonesans samopoczucia :D W brzuchu ciagle cos doskwiera, ale wczoraj na wizycie lekarz nic na to nie zalecil wiec chyba tak ma byc. Piersi dzisiaj pelniutkie i dosc cieple w porownaniu do reszty ciala. Mdlosci na szczescie nadal brak :D żyłek na cyckach nie widać;) wahania nastroju straszne przez co mój B patrzy już na mnie jak na wariatkę :D
 
Hej:-) chciałam do Was dołączyć:-) OM 14.04. Test robiłam w sobotę. Dwie kreseczki. Beta z wczoraj 1250.
Jestem mamą trzylatka. Od stycznia staraliśmy się o drugie dzieciątko, przeszłam w tym roku podejrzenie o nowotwor jajnika, endometriozę... A ten cykl był podobno bezowulacyjny w 22 dc. Także pozytywny wynik testu mnie zwalił z nóg ;-)

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gdybym nie szla prywatnie 28 maja na do polskiego gina w Hadze to pierwsza wizyte mialabym dzien wczesniej niz Ty :p bo 20 czerwca. Ciaze prowadzi w Holandii polozna i jesli nie ma komplikacji to nawet gina na oczy nie zobacze.
Przeciez ocipialabym przez te 6 tygodni. I coz przez to musze wylozyc nie mala kase na prywatne badania :(
Nawet chec zrobienia bety u mnie traktuja jak fanaberie "po co? Przeciez test plytkowy pokazal dwie kreski.". A o kontroli przyrostu bety to nawet noe wspomne. Jak zdarze to ide dzisiaj prywatnie na bete.
Rece opadaja.

To tak samo jak tu w UK. Z czego ja niestety na prywatnego nie moge sobie pozwolic.

A ja mam dzis panike bo mnie od rana Wogole cycki nie bola, wczesniej chociaz lekko pobolewaly po bokach.
Za to mnie mdli dzis.
Wogole w tej ciazy jakieś dziwne te symptomy co mnie martwi, myslalam ze beda coraz mocniejsze a tu uo... Raz sa, raz nie ma, raz te, raz inne...
Do tego zapomnialam tabletki na nadcisnienie wziac rano a moja córka sie poryczala bo jutro nie moge przyjść, obejrzec wystawy.
 
Hej:-) chciałam do Was dołączyć:-) OM 14.04. Test robiłam w sobotę. Dwie kreseczki. Beta z wczoraj 1250.
Jestem mamą trzylatka. Od stycznia staraliśmy się o drugie dzieciątko, przeszłam w tym roku podejrzenie o nowotwor jajnika, endometriozę... A ten cykl był podobno bezowulacyjny w 22 dc. Także pozytywny wynik testu mnie zwalił z nóg ;-)

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom


Cześć! Gratulacje!:)
 
To tak samo jak tu w UK. Z czego ja niestety na prywatnego nie moge sobie pozwolic.

A ja mam dzis panike bo mnie od rana Wogole cycki nie bola, wczesniej chociaz lekko pobolewaly po bokach.
Za to mnie mdli dzis.
Wogole w tej ciazy jakieś dziwne te symptomy co mnie martwi, myslalam ze beda coraz mocniejsze a tu uo... Raz sa, raz nie ma, raz te, raz inne...
Do tego zapomnialam tabletki na nadcisnienie wziac rano a moja córka sie poryczala bo jutro nie moge przyjść, obejrzec wystawy.
Nie martw się ,będzie dobrze ;) u mnie też nie są mocniejsze,wręcz nie mam objawów , nie krwawisz więc jest dobrze ! ;)
To może limit przykrości na dzisiaj wyczerpany i teraz będzie już tylko mily piękny dzionek, tego ci życzę !;)
 
Ja w poprzedniej ciąży i w tej (póki co) nie mam żadnych nudności, tylko spałabym na siedząco... Ciągnie mnie po bokach naprzemian. Na dodatek przyglądał mi się jakaś infekcja,dobrze,że w czwartek idę do lekarza. Przed ciążą przepisała mi Media,ale nie wiem czy w ciąży można go stosować.

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To tak samo jak tu w UK. Z czego ja niestety na prywatnego nie moge sobie pozwolic.

A ja mam dzis panike bo mnie od rana Wogole cycki nie bola, wczesniej chociaz lekko pobolewaly po bokach.
Za to mnie mdli dzis.
Wogole w tej ciazy jakieś dziwne te symptomy co mnie martwi, myslalam ze beda coraz mocniejsze a tu uo... Raz sa, raz nie ma, raz te, raz inne...
Do tego zapomnialam tabletki na nadcisnienie wziac rano a moja córka sie poryczala bo jutro nie moge przyjść, obejrzec wystawy.

Hehe ja tez jakos dziwnie mam. Przynajmniej nie tak jak opisuja w necie :p o ile to w ogole jakis wyznacznik :D
Mnie zemdlilo w sobote po soku pomaranczowym i w niedziele po sniadaniu. I to na tyle jesli chodzi o mdlosci. A myslalam, ze jak sie zaczna to beda juz ciagle.
 
reklama
Hehe ja tez jakos dziwnie mam. Przynajmniej nie tak jak opisuja w necie :p o ile to w ogole jakis wyznacznik :D
Mnie zemdlilo w sobote po soku pomaranczowym i w niedziele po sniadaniu. I to na tyle jesli chodzi o mdlosci. A myslalam, ze jak sie zaczna to beda juz ciagle.

Ja porownuje do swojej ciazy sprzed 10ciu lat, wtedy symptomy narastaly mi do kwadratu kazdego dnia.
Może czas faktycznie pozmienial duzo.
W końcu wtedy miałam regularne cykle I bardzo oczywiste symptomy ciazy I przed okresem a teraz nie, wiec ciezko powiedzieć.
Staram sie byc pozytywnie nastawiona, niby w czwartek powinnam już coś wiedzieć.
 
Do góry