reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Według tego kalkulatora u mnie już 6 tydzień,nie wiem czemu jest różnica między tymi kalkulatorami
4tc+3 to znaczy ze jest w trakcie 5 tygodnia ciazy.


Tutaj jest kalkulator do liczenia tygodni ciazy :)
Link do: Który to tydzień ciąży? - Kalkulator ciąży - Ciążowy.pl
 
a kiedy masz pierwszą wizytę ? na jakiej stronie korzystasz z kalkulatora ? bo mi na każdym inny termin, ale najczęściej właśnie 18-19stycznia:) ja mam pierwszą wizytę w środę,miałam mieć 24. ale lekarza jednak nie będzie i miałam wybór albo w środę albo 31., więc wolałam w środę :)
Liczyłam chyba na wszystkich kalkulatorach i na tych, w których można uwzględnić długość cyklu (u mnie 30 dni, ostatnia miesiączka 10.04) wychodzi data porodu na 19 stycznia, np. na edziecko.pl
Co do wizyty to jestem umówiona na 30 maja. Lekarka powiedziała, że powinien być skończony 6 tydzień, żeby można było wszystko zobaczyć. No a że w przyszłym tygodniu długi weekend to wizyta na 30 maja. Niestety dziś zauważyłam niepokojący brązowawy śluz i udało mi się umówić na tę środę, czyli tak jak Ty :-) :) W rozmowie lekarka powiedziała, że niewiele jeszcze będzie widać, w zasadzie głownie to czy pęcherzyk jest dobrze umiejscowiony, ale skoro mam się uspokoić to mogę przyjść :-) :) No więc idę w środę i 30 maja też.
 
Liczyłam chyba na wszystkich kalkulatorach i na tych, w których można uwzględnić długość cyklu (u mnie 30 dni, ostatnia miesiączka 10.04) wychodzi data porodu na 19 stycznia, np. na edziecko.pl
Co do wizyty to jestem umówiona na 30 maja. Lekarka powiedziała, że powinien być skończony 6 tydzień, żeby można było wszystko zobaczyć. No a że w przyszłym tygodniu długi weekend to wizyta na 30 maja. Niestety dziś zauważyłam niepokojący brązowawy śluz i udało mi się umówić na tę środę, czyli tak jak Ty :-) :) W rozmowie lekarka powiedziała, że niewiele jeszcze będzie widać, w zasadzie głownie to czy pęcherzyk jest dobrze umiejscowiony, ale skoro mam się uspokoić to mogę przyjść :-) :) No więc idę w środę i 30 maja też.
oo to tak jak ja :) w środę tylko żeby podglądnąć, a później 31 :) brązowe plamienie to chyba nic groźnego, żywa krew może niepokoić.
U mnie też ost.miesięczka 10 kwietnia i ostatni cykl trwał 32 dni,a ogółem trwa 28-32
 
Jej ale Wam zazdroszcze!!!
Ja mam wizyte dopiero za 2 tygodnie :(

Tez czujecie ciagle, ze cos sie tam dzieje w podbrzuszu?
Bo ja tam mam od 9 dpo. Kluje, pobolewa i promieniuje to do pochwy. Jak sie smieje czy cos dluzej ruszam sie to czuje to jeszcze bardziej. Strasznie wrazliwa sie zrobilam w okolicy podbrzusza, jak K chce tam poglaskac to mam wrazenie, ze mi we wnetrznosciach grzebie.
Mam nadzieje, ze to normalne :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny,
Jeśli chodzi o tygodnie ciąży to są po prostu dwie szkoły- jeden lekarz uznaje tygodnie skończone, czyli 4tc+2 dni to nadal 4tc, a dla innego będzie to już 5tc.
Jeśli chodzi o brązowe plamienia to są to plamienia implementacyjne- zarodek zagnieżdża się w macicy. Ja miałam w pierwszej ciąży i teraz także.
 
Jej ale Wam zazdroszcze!!!
Ja mam wizyte dopiero za 2 tygodnie :(

Tez czujecie ciagle, ze cos sie tam dzieje w podbrzuszu?
Bo ja tam mam od 9 dpo. Kluje, pobolewa i promieniuje to do pochwy. Jak sie smieje czy cos dluzej ruszam sie to czuje to jeszcze bardziej. Strasznie wrazliwa sie zrobilam w okolicy podbrzusza, jak K chce tam poglaskac to mam wrazenie, ze mi we wnetrznosciach grzebie.
Mam nadzieje, ze to normalne :)
Ja tak mam. Tu boli, tu ciagnie, tu kluje, jak sie smieje to brzuch boli a ja panikuje.


Witam wszystkie styczniowki porannie.
 
Jej ale Wam zazdroszcze!!!
Ja mam wizyte dopiero za 2 tygodnie :(

Tez czujecie ciagle, ze cos sie tam dzieje w podbrzuszu?
Bo ja tam mam od 9 dpo. Kluje, pobolewa i promieniuje to do pochwy. Jak sie smieje czy cos dluzej ruszam sie to czuje to jeszcze bardziej. Strasznie wrazliwa sie zrobilam w okolicy podbrzusza, jak K chce tam poglaskac to mam wrazenie, ze mi we wnetrznosciach grzebie.
Mam nadzieje, ze to normalne :)



Hej hej :)

Ja tez mam tak bóle raz z jednej raz z drugiej jak sie przekręcam na bój w łożku albo schylam do mycia wlosow [emoji85] tez przeżywam ja to w ogóle chyba w tej ciazy bede wszystko przezywać przez ten chory system wizyt lekarskich w Uk


Jak Cie to pocieszy to ja pierwsza wizytę mam 21.06 i to z położna także sprawdzi ciśnienie wagae i to na tyle i dopiero pod koniec lipa usg [emoji58]

Oczywiscie z ciekawości i obawy pewnie polecę prywatnie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny,
Jeśli chodzi o tygodnie ciąży to są po prostu dwie szkoły- jeden lekarz uznaje tygodnie skończone, czyli 4tc+2 dni to nadal 4tc, a dla innego będzie to już 5tc.
Jeśli chodzi o brązowe plamienia to są to plamienia implementacyjne- zarodek zagnieżdża się w macicy. Ja miałam w pierwszej ciąży i teraz także.
Czyli jak jutro mam 5t3d to nie ma szans na zobaczenie serduszka?

Ja tak mam. Tu boli, tu ciagnie, tu kluje, jak sie smieje to brzuch boli a ja panikuje.


Witam wszystkie styczniowki porannie.
Witaj:)
mnie nie boli,nie kłuje, cycki flaki,pociesza mnie niebieska widoczna żyłka na cyckach ;p

Hej hej :)

Ja tez mam tak bóle raz z jednej raz z drugiej jak sie przekręcam na bój w łożku albo schylam do mycia wlosow [emoji85] tez przeżywam ja to w ogóle chyba w tej ciazy bede wszystko przezywać przez ten chory system wizyt lekarskich w Uk


Jak Cie to pocieszy to ja pierwsza wizytę mam 21.06 i to z położna także sprawdzi ciśnienie wagae i to na tyle i dopiero pod koniec lipa usg [emoji58]

Oczywiscie z ciekawości i obawy pewnie polecę prywatnie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
O kurczę, to życzę cierpliwości :) ja też zdecydowanie bym nie wytrzymała ;)
 
Do góry