reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Dzień dobry :)

Dziewczyny czekam na prv z fb jeśli chcecie :)

Michał bez serca dla mamusi budził się dzisiaj 3 razy :(

My trochę sprzątamy i idziemy na kocyk do parku :)

Spaaaać ...
 
reklama
Maja z tym czopem to mozliwe, mój też ma dużo woskowiny, i mam ciągle nadzieje ze te problemy nasze z badaniami przesiewowymi to wina tej woskowiny. I jak tak jeździmy na badania to zawsze się pytają czy dużo z uszu małemu wyłazi, mówią ze może mu się przytkaly a kolejna opcja to niedojrzały przewód słuchowy, poprostu więcej czasu potrzebuje żeby badanie przejść pomyślnie.ale jak u Ciebie przesiewowe są ok to chyba wątpliwa sprawa żeby coś było nie tak.
 
Mój też ma dużo, aż wylazi czyszcze codziennie dookoła a na drugi dzień znów żółto

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny ja jeszcze pomecze temat uszu. Czy mozliwe ze malemu zrobil sie czop i dlatego gorzej slslyszy, bo innych objawów nie ma nic go tam nie boli. w jednym uchu ma zawsze wiecej miodku, przecieramy to wacikiem. Używa któraś z was spreyu do uszu?
Tak to całkiem możliwe. Ja sprayu nie używam. W ogóle nie nie Grzebie tam w środku, tylko Przecieram po wierzchu i to co samo wyleci ;-)
Jak Cię to niepokoi wybierz się do pediatry. Ja tam nie jestem typem panikary, ale wolę niepotrzebnie skonsultować niż raz za mało.

Inis ja się stąd Nigdzie nie wybieram;-) a na Facebooku mnie nie chcą :p
 
Czytałam dużo nt srebra. Do przecierania zmian przy azt, gdzieś coś mi świta ze doustnie? Podobno rewelacja. Teraz pytanie skąd wziąć?

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry