reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Tusiaczek wykrakalas termin mamy na koniec wrześniaw trybie pilnym oczywiście. i taki przywilej jeszcze nam przypadl- z dzieckiem do roku można wejść do gabinetu bez kolejki hihihi
 
reklama
Hahhaha padłam ;-)
Wiesz u Ciebie to taki problem niewielki, ale jeśli ktoś by faktycznie potrzebował tej wizyty to porażka z tym terminem
Zawsze jak Cię coś niepokoi możesz iść prywatnie...
 
Napięcie mięśniowe to jedno ale to potem nie mija - alergie, nietolerancje, dysleksje, nadpobudliwość.... I kończy się tym, że 2 letnie dziecko chodzi do psychologa (powaga! Przypadek znajomych) bo się boi spać bez lampki nocnej - WTF....
 
Inis serio? [emoji15] jak się boi to niech śpi przy tej lampce ;-) i po problemie, pińcet się należy za konsultacje ;-)
Nie podoba mi się robienie z dzieci sierot, nie biegaj bo się spocisz.... Pfff
 
Dziewczyny pytanie mam. Dziś byłam z LEosiem na szczepieniu.pani doktor położyła go na plecach i Zaczęła podciągać za rączki, małemu głowa zostawala odchylona do tylu, nie potrafi jej jeszcze trzymać w jednej linii z tułowiem, a niby powinien. Dostałam skierowanie na rehabilitację w trybie pilnym. Patrzyłam sobie dziś w książce " pierwszy rok życia dziecka" i tam było napisane ze większość dzieci po skończeniu 4 miesiąca nie trzyma tej główki przy podciąganie równo z tułowiem. Jak to jest u Was?

Michał już duzo wczesniej trzymal glowke sztywno przy podnoszeniu padlo nawet podejrzenie WNM ale jest wszystko ok, po prostu silny i zdrowy :) poki co sie nie martw dzieciaki maja rozne tempo rozwoju. pojdz na rehabilitcje i bedziesz wiedziala co jest co, rehabilitacja bardzo pomaga :) glowa do gory :)
 
reklama
Do góry