reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Ze mną zazwyczaj. Synio mamusi. No chyba, ze bardzo mocno śpi, to udaje mi się go przełożyć w zależności w którym pomieszczeniu jestem albo łóżeczko albo wózek.
 
Mycha gratuluję, Ulicha powodzenia.
U nas pierwsza noc w domu spokojna. Jak wczoraj wyjezdzalismy ze szpitala to z tych emocji sie rozryczlam. Przez te moje przeżycia chyba Franio bedzie jedynakim.
Teraz musze dojsc do siebie, bo denerwuje mnie ta niedoleznosc, ten bok gdzie mam zakazenie tak boli, że niewiele jestem w stanie zrobić. Ale i tak jestem najszczesliwszym czlowiekiem na świecie
Mam mojego synka:)
Nie mysl teraz o innych ciążach :) ciesz sie maluchem i sie przytulajcie duzo !
Co bedzie za jakis czas to nikt nie wie a ty odpoczywaj tymczasem :)
Płakanie to czesto hormony... Ja płakałam trzy dni po porodzie strasznie :D
 
Mycha gratuluję, Ulicha powodzenia.
U nas pierwsza noc w domu spokojna. Jak wczoraj wyjezdzalismy ze szpitala to z tych emocji sie rozryczlam. Przez te moje przeżycia chyba Franio bedzie jedynakim.
Teraz musze dojsc do siebie, bo denerwuje mnie ta niedoleznosc, ten bok gdzie mam zakazenie tak boli, że niewiele jestem w stanie zrobić. Ale i tak jestem najszczesliwszym czlowiekiem na świecie
Mam mojego synka:)
Ja miałam bolesny długi poród ale dla mnie to niesamowite przeżycie i jesem pod wrażeniem ile kobieta jest w stanie wytrzymać. Super przeżycie ale też z kolejnym dzieckiem trochę poczekamy
 
Nie mysl teraz o innych ciążach :) ciesz sie maluchem i sie przytulajcie duzo !
Co bedzie za jakis czas to nikt nie wie a ty odpoczywaj tymczasem :)
Płakanie to czesto hormony... Ja płakałam trzy dni po porodzie strasznie :D

Ja tez ryczalam jak glupia:p teraz już jest lepiej. A następny poród to na pewno będzie cesarka. Za naturalny podziekuje.
 
Ja prwnie bede miec ekspres jak kolezanka ktora pierwszy tez miała szybko jak ja-ona zdążyła dojechac do przychodni i urodziła w przedsionku hahahaha
Bo przyekchala karetka i polozna ale karetka nie nagrzana była bo to zima to musiała rodzic w przedsionku :D
Czuje ze czeka mnie podobny los
 
reklama
Mycha, gratulejszyn!

Emenems z dwojga "zlego" to chyba lepiej za szybko urodzić i się nie męczyć ;)

Ivix, jak u Ciebie? Dzieje się coś? Patrząc na ten księżyc to jutro powinnyśmy się posypać. Ale u mnie to wszystko wolno idzie. Wczoraj złapał mnie JEDEN skurcz krzyzowy. Szaleństwo ;)

Ulicha szybkiego rozwarcia i krótkiego parcia! :)
 
Do góry