reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Weruś, pampersy trzeba koniecznie, chusteczki nawilzane tez :) a co do butelki to w szpitalu gdzie ja rodziłam swoją córe np. mieli smoczki i takie malutkie butelki z gotowym mlekiem i położne przynosiły jak dzidzia była głodna a cyca nie dawała rady ssać. pomysł z mężem co jeździ bez prawka to totalna pomyłka, lepiej już piechotką- szybciej sie szyjka przygotuje do porodu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Werus normalnie leżę i płacze że śmiechu, serio chłop bez prawka ma cię wieź do szpitala gdzie ty masz ten szpital pod nosem ???? Nie wiem czy to skrajna nieodpowiedzialność czy lenistwo z waszej strony
Bo ja mając szpital obok przeszłabym się na nogach ot taka moja fanaberia, turtaj też są dziewczyny które mają szpital obok i nie jada autem
A co będzie jak spadnie śnieg i wpierw auto trzeba odświeżyć bedzisz tak długo cZekać czy poczĺapiesz do szpitalna ???
 
Werus normalnie leżę i płacze że śmiechu, serio chłop bez prawka ma cię wieź do szpitala gdzie ty masz ten szpital pod nosem ???? Nie wiem czy to skrajna nieodpowiedzialność czy lenistwo z waszej strony
Bo ja mając szpital obok przeszłabym się na nogach ot taka moja fanaberia, turtaj też są dziewczyny które mają szpital obok i nie jada autem
A co będzie jak spadnie śnieg i wpierw auto trzeba odświeżyć bedzisz tak długo cZekać czy poczĺapiesz do szpitalna ???

Maz spychaczem przyjedzie [emoji23]
I tsk bez uprawnień :p
 
Rozumiem .. w takiej sytuacji trudno co powiedzieć .. tez bym na twoim miejscu sie bala ja poronolam wczesniejsza ciaze w 5-6 tygodniu i z ta ciąża mialam pankike co chwile chodzilam do toaleyy sprawdzić czy mi nic nie leci czy wszystko ok ... a lekarze co mowia ze masz donosic do terminu ? A na kiedy termin ?
 
reklama
Jeny Maja, po 20 tygodniu! Boże, współczuję :(
A teraz masz mówione ze Rodzisz sn czy raczej cc?
W pierwszej ciąży miałam też cukrzycę i nadciśnienie ciążowe choć skakało tylko u gina, teraz to samo. W domu idealnie. Choć w pierwszej niektóre pomiary zawyżone.

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry