reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Nam położona też mówiła że to w razie potrzeby. Na codzień mam lekki kremik z babydream. Maja prosty dobry skład. A jak coś się pojawi to wtedy bephanten.
 
przy Patrycji nie miałam żadnej potrzeby używania czegoś do pupy i tak jest do tej pory, tylko na większą sprawę chusteczki pampers a tak to bez niczego, im mniej detergentów tym lepiej skóra oddycha, w razie konieczności to tak
co do mm to też nie zamierzam sobie tym zaprzątać głowy, bo będę karmić piersią
 
No wlasnie ja mam olivke i kremy ale nie chce uzywac dopóki nie bede musiała - suche chusteczki i sama woda poki sie da
 
co do mleka to ktoras pisala ze bebilon i bebiko maja taki sam sklad, potwierdzam, ostatnio w rossmannie porownywalam i jest identyczny, nawet w takiej samej kolejnosci napisane
dziecko same sobie dobierze, moja starsza byla dokarmiana bebilonem (macierzynski 16 tyg) a mlodsza wolala nan
 
ja mm nie kupuję, w razie co sklepy i apteka jest to się skoczy kupić ale nastawiam się na KP.

a dziewczyny myślałyście o antykoncepcji po porodzie?

Ja nie chce brac nic, mam zamiar kupic monitor cyklu - ale to Dlatrgo ze i tak ja nie mogłam zajsc naturalnie kilka lat choć wiem ze moze sie to zdarzyć to dlatego mam zamiar miec ten monitor owulacyjny.
Chemii mi starczy
 
reklama
Do góry