reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Dziewczyny....
tak nas czytam i wiecie co? Zaczyna sie;))) jedna rwie, druga boli, trzecia nie moze sie z lozka podniesc itd itd. Pelna mobilizacja no do stycznia jeszcze troche:)))
ja sie troche uspokoilam, po tym porannym ataku bolu, mala poskakala wiec mnie troche uspokoila, na 15.30 mam wizyte kontrolna wiec wszystko sie dopytam
Mina mi zrzedla bo weszlam na wage a tam juz 62 czyli 9 kg na +, emenems tylko mnie pocieszyla, ze to ksiazkowo. Ale tak serio 9 kg wiecej w 5 miesiecy wiecej dzwigac to nie byle co;). Tez lapiecie zadyszke przy byle wysilku?
 
reklama
Paulina stwierdzonego schorzenia nie mam, ale kiedys pisalam ze cos zaczelo dziac mi sie z kregoslupem juz przed ciaza niestety nie poszlam nie sprawdzilam, no a teraz wiadomo zdjec nie zrobie wiec musze czekac i sprawdzic to po ciazy, bardzo mozliwe, ze to jest powiazane bo jak sie krece to boli i spojenie i dol plecow, czasem az grucha.
Emenems u mnie m tez przezywa, martwi sie z pracy to i po kilka razy dzwoni, ale w nocy to odkad go znam jest po prostu KAMIEN nie znam nikogo kto tak spi jak on, potrafi ze mna rozmawiac w nocy nawet 15 min jak zaczne.do niego mowic i jeszczec jak mnie boli, a on rano tego nie pamieta, tak samo ostatniej nocy byla mega burza u nas a ja sie starsznie boje wiec tez w nocy zaczelam do niego mowic on mi odpowiada, a rano jak mowie o burzy to on pyta "jaka burza?" Ostatnio jak mnie ta kolka zlapala w nocy to prawie godzine chodzilam zgieta w pol po pokoju, i wieszalam sie na komodzie, jeczalam, plakalam, sadzilam takimi epitetami, ze glowa mala, a ob dopiero gdzies po godzinie sie obudzil :p jakbym Wam poopowiadala co on potrafi zrobic przez sen, a jeszcze jak wypije np wieczorem to jest cyrk :D lepiej zebym nie zaczela rodzic w nocy, bo bede bala sie wsiasc z nim do auta, bo nie bede wiedziala czy przypadkiem nie spi jeszcze :p
 
Paulina stwierdzonego schorzenia nie mam, ale kiedys pisalam ze cos zaczelo dziac mi sie z kregoslupem juz przed ciaza niestety nie poszlam nie sprawdzilam, no a teraz wiadomo zdjec nie zrobie wiec musze czekac i sprawdzic to po ciazy, bardzo mozliwe, ze to jest powiazane bo jak sie krece to boli i spojenie i dol plecow, czasem az grucha.
Emenems u mnie m tez przezywa, martwi sie z pracy to i po kilka razy dzwoni, ale w nocy to odkad go znam jest po prostu KAMIEN nie znam nikogo kto tak spi jak on, potrafi ze mna rozmawiac w nocy nawet 15 min jak zaczne.do niego mowic i jeszczec jak mnie boli, a on rano tego nie pamieta, tak samo ostatniej nocy byla mega burza u nas a ja sie starsznie boje wiec tez w nocy zaczelam do niego mowic on mi odpowiada, a rano jak mowie o burzy to on pyta "jaka burza?" Ostatnio jak mnie ta kolka zlapala w nocy to prawie godzine chodzilam zgieta w pol po pokoju, i wieszalam sie na komodzie, jeczalam, plakalam, sadzilam takimi epitetami, ze glowa mala, a ob dopiero gdzies po godzinie sie obudzil :p jakbym Wam poopowiadala co on potrafi zrobic przez sen, a jeszcze jak wypije np wieczorem to jest cyrk :D lepiej zebym nie zaczela rodzic w nocy, bo bede bala sie wsiasc z nim do auta, bo nie bede wiedziala czy przypadkiem nie spi jeszcze :p

Mój to jak tylko powiem ze mnie boli to mówi ze do szpitala jedziemy a jak nie chce to zaczyna mnie wyzywać ze sie sama bawię w leczenie siebie i bla bla wkurwia sie wtedy bardzo na mnie :)
 
Paulina stwierdzonego schorzenia nie mam, ale kiedys pisalam ze cos zaczelo dziac mi sie z kregoslupem juz przed ciaza niestety nie poszlam nie sprawdzilam, no a teraz wiadomo zdjec nie zrobie wiec musze czekac i sprawdzic to po ciazy, bardzo mozliwe, ze to jest powiazane bo jak sie krece to boli i spojenie i dol plecow, czasem az grucha.
Emenems u mnie m tez przezywa, martwi sie z pracy to i po kilka razy dzwoni, ale w nocy to odkad go znam jest po prostu KAMIEN nie znam nikogo kto tak spi jak on, potrafi ze mna rozmawiac w nocy nawet 15 min jak zaczne.do niego mowic i jeszczec jak mnie boli, a on rano tego nie pamieta, tak samo ostatniej nocy byla mega burza u nas a ja sie starsznie boje wiec tez w nocy zaczelam do niego mowic on mi odpowiada, a rano jak mowie o burzy to on pyta "jaka burza?" Ostatnio jak mnie ta kolka zlapala w nocy to prawie godzine chodzilam zgieta w pol po pokoju, i wieszalam sie na komodzie, jeczalam, plakalam, sadzilam takimi epitetami, ze glowa mala, a ob dopiero gdzies po godzinie sie obudzil :p jakbym Wam poopowiadala co on potrafi zrobic przez sen, a jeszcze jak wypije np wieczorem to jest cyrk :D lepiej zebym nie zaczela rodzic w nocy, bo bede bala sie wsiasc z nim do auta, bo nie bede wiedziala czy przypadkiem nie spi jeszcze :p

Ahahaahhaa no cyrk hahaahah i wiesz, wrocicie z dzieckiem on sie obudzi i sie spyta kiedy urodziłaś Ahahahahahahaha
 
Dokladnie o tym samym myslalam jak to pisalam :p
Paulina ja dlatego sama go nie obudzilam jak mialam ta kolke bo on tez zaraz by mnie w auto wsadzal i na pogotowie:p
Chociaz juz teraz sama sobie obiecalam, ze to byl poerwszy i ostatni raz i juz nigdy nie bede czekala jak cos tak mocno bedzie sie dzialo ;)
 
Paulina stwierdzonego schorzenia nie mam, ale kiedys pisalam ze cos zaczelo dziac mi sie z kregoslupem juz przed ciaza niestety nie poszlam nie sprawdzilam, no a teraz wiadomo zdjec nie zrobie wiec musze czekac i sprawdzic to po ciazy, bardzo mozliwe, ze to jest powiazane bo jak sie krece to boli i spojenie i dol plecow, czasem az grucha.
Emenems u mnie m tez przezywa, martwi sie z pracy to i po kilka razy dzwoni, ale w nocy to odkad go znam jest po prostu KAMIEN nie znam nikogo kto tak spi jak on, potrafi ze mna rozmawiac w nocy nawet 15 min jak zaczne.do niego mowic i jeszczec jak mnie boli, a on rano tego nie pamieta, tak samo ostatniej nocy byla mega burza u nas a ja sie starsznie boje wiec tez w nocy zaczelam do niego mowic on mi odpowiada, a rano jak mowie o burzy to on pyta "jaka burza?" Ostatnio jak mnie ta kolka zlapala w nocy to prawie godzine chodzilam zgieta w pol po pokoju, i wieszalam sie na komodzie, jeczalam, plakalam, sadzilam takimi epitetami, ze glowa mala, a ob dopiero gdzies po godzinie sie obudzil :p jakbym Wam poopowiadala co on potrafi zrobic przez sen, a jeszcze jak wypije np wieczorem to jest cyrk :D lepiej zebym nie zaczela rodzic w nocy, bo bede bala sie wsiasc z nim do auta, bo nie bede wiedziala czy przypadkiem nie spi jeszcze :p

Haha u mnie tak samo, w nocy coś gada do mnie albo coś a rano nic nie pamięta i dobudzic go to trochę zajmuje

Juti będzie dobrze nie martw się bo stres tylko gorzej działa , nie będziesz jeszcze rodziła
Dziewczyny ja wam współczuję tych bóli , u mnie ten kręgosłup tylko najgorszy , u mnie dyskopatia więc trochę problem Ale nie mam teraz na szczęście tego bólu co od dysku jak się wysuniętym bo wtedy to zawsze mi na nerw uciska i na nogę też nie mogę stanąć, a teraz to mam zwykle bóle tak jak na okres bo u mnie na okres zawsze żadnego bólu brzucha tylko pleców, tylko teraz codziennie
 
juti i green, to wasza pierwsza ciaza? ja tak mialam przy pierwszej corce,po prostu czulam jak kosci biodrowe mi sie rozchodzily, straszny bol, bylam bardzo szczupla i waska w biodrach i natura mnie przygotowywala do porodu tak ok 2 m-ce przed porodem, przy drugiej ciazy juz tego nie czulam
 
Juti wszystko będzie dobrze nie myśl za wiele w ten sposób bo to nic dobrego!
Ememens ta trąbka rozwala system :O a wiesz ja to Ci zazdroszczę tego męża aż mi się łza zakręciła, mój to zero współczucia czy jakiegokolwiek zrozumienia on w ogóle nic nie kuma, dla niego ciąża to n ie choroba a ja nie mam prawa narzekać na nic bo siedzę w domu nic nie robię a on musi ciężko pracować...
 
Juti wszystko będzie dobrze nie myśl za wiele w ten sposób bo to nic dobrego!
Ememens ta trąbka rozwala system :O a wiesz ja to Ci zazdroszczę tego męża aż mi się łza zakręciła, mój to zero współczucia czy jakiegokolwiek zrozumienia on w ogóle nic nie kuma, dla niego ciąża to n ie choroba a ja nie mam prawa narzekać na nic bo siedzę w domu nic nie robię a on musi ciężko pracować...

Pamietaj kochana ze pierwsze 2/3 lata moj maz nie chciał miec dzieci wogole ze nigdy nic i koniec.
Kazdy ma swoj czas dojrzewania do trgo wiec daj mu jeszcze troszke ....nie moze byc zły chłopak :) obudzi sie tocw nim zobaczysz
 
reklama
Dziewczyny dzwoniłam do mojego lekarza. Na przyszłą środę umówiłam się na założenie tego pessara. Mam nadzieję, że przez ten tydzień będzie wszystko ok. A z tym krążkiem, to już będę spokojniejsza.

NelVik, tak to jest moja pierwsza ciąża. Choć ja nie mogę powiedzieć, żebym miała wąskie bioderka. Daleko m do Kim Kardashian, ale Anją Rubik też nie jestem. ;-)

Ja też mam kręgosłup zwichrowany. Od dziecka mam skoliozę. A oprócz tego od paru lat też odcinek lędźwiowy siada. Ale też nie byłam z tym u lekarza, bo jakoś tak olałam. Chyba po drodze było kilka pilniejszych spraw do ogarnięcia... np. serducho.

Green, nieźle masz z mężem! Ja kiedyś potrafiłam tak spać. Mąż rano coś do mnie mówił, podobno się na coś umawialiśmy, a ja nic potem nie pamiętałam. A podobno rozmawiałam logicznie. ;-) Ale to się skończyło. Teraz jak longiem 3 h się uda przespać to sukces, bo potem pobudka na siusiu i zmianę pozycji. Mój organizm budzi mnie na siusiu mniej więcej co 3 h, więc idealne przygotowanie do wstawania na karmienie! ;-)
 
Do góry