reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Pauletach, mi też miała pomóc koleżanka ale ma operacje ręki więc dupa :szok:

Simka, ja co jakiś czas budzę się i czuję się jak po maratonie... koszmar
 
reklama
dzisiaj przyjechały moje pokrowce na krzesła, kiedyś wrzucałam fotke. Muszę powiedzieć że są super, uszyli mi na miarę i wybrany wzór. Materiał mocny a zapłaciłam za 4 pokrowce tylko 140zł, gdzie w ikea niektóre 80zł za sztukę :D

Oglądałam wczoraj zapowiedz tego serialu 600 gramów szczęścia i tylko się zaryczałam z mężem :D
 
Simka ja też wstaje połamana. W ogóle już nie pamiętam co to przespana w całości i komforcie noc...

Co do remontów, to mnie to dopiero czeka. Właściwie nie remont a urządzenie od podstaw nowego mieszkania. W tym miesiącu muszę ogarnąć architekta bo muszę trochę przebudowę zrobić i musi mi w tym pomóc. Ehhhh... z jednej strony mega się cieszę, a z drugiej jestem przerażona. Tym bardziej, że trzeba będzie w to włożyć kupę kasy. Więc chciałabym żeby było wszystko idealnie.
 
Innabajka sami na pewno nie będziemy. Ja nie mam ani siły ani możliwości takiej. A mąż czasu.

Wiem, że przyjemność. Tylko nie wiem czy ogarnę z tym ciążowym mózgiem... ;-)
 
268519545_1_1000x700_wozek-babyactive-elipso-3w1-pila.jpg
To nasz dzisiejszy zakup dla Adrianny za 850 złotych i po pierwszym dziecku używane tylko korytko a spacerówkę kupili sobie inna więc wózek praktycznie nowy :) Miałam problem przez dwa dni nie mogłam się zalogować ale udało się. Jutro nadrobię zaległości z czytaniem i się odezwę. Mała szleje wieczorem już o stałej porze ok godz 23 i to już jest tradycja ;) a w ciągu dnia to zależy co robię. Spokojnej nocy mamusie i dzidziusie i witam nowe mamusie :)
 

Załączniki

  • 268519545_1_1000x700_wozek-babyactive-elipso-3w1-pila.jpg
    268519545_1_1000x700_wozek-babyactive-elipso-3w1-pila.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 49
Grubasek - śliczny !! Ja bede miec mega podobny :)

Dziewczyny czy wam tez tak żyły wyłażą ??
ImageUploadedByForum BabyBoom1441831728.789542.jpg

Fuuuuu...
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1441831728.789542.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1441831728.789542.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 65
Juti, jasne ze ogarniesz :) ciezarna ma przeblyski haha

Grubasek, fajowy wozek.

Emenems, na dloniach mi nie wychodza ale bardzo przeswituja mi zyly na piersiach.. masakra :) mapa ukladu krwionosnego
 
reklama
Do góry