reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Witam serdecznie,

Producent materacy robi je Nam tylko piankowe.
Są po 40zł. Myślę, że można znaleźć wkładkę z gryki na przykład lub kokosa w podobnym wymiarze i dać powyżej.
Cena całego wyposażenia to około 140zł tam jest już kołderka, poszewki, ochraniacze, materac.

Lepiej zamawiać tutaj łóżeczka i meble dla dzieci lub mailowo to wychodzi taniej wysyłka niż allegro.



Myślicie ze to dobra opcja ???
Ta strona jest swietna i zapisałam sobie jak nie dostaniemy łóżeczka to tutaj kupimy cały zestaw , ciekawe są i ceny dobre :)
 
My mamy kokos gryka i nie narzekam :) pamiętam w zeszłym roku była ara z tymi materacykami nawet o tv się obiło :(

Emenems ja mam łóżeczko z drewexu i teraz dzięki nie pamiętam czy simka czy Akita wyeliminować jedna stronę szczebelek i mamy dostawkę do naszego łóżka :) młody od dziwo śpi całą noc u siebie a rano jak się obudzi standardowo przelazi po nie brutal jeden :) hihi
 
Ja tak miałam tylko nasze łóżko to bydle a dziewczyny chyba na nadmiar miejsca nie narzekają. Ale ogólnie jestem za takim rozwiązaniem jeśli jest miejsce bo ekonomicznej ;) uploadfromtaptalk1441560104057.jpg

U nas leje ale mi to odpowiada zwłaszcza ze mam w końcu kalosze ;)
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1441560104057.jpg
    uploadfromtaptalk1441560104057.jpg
    33,4 KB · Wyświetleń: 52
No właśnie leje, a ja kaloszy nie mam. Jedyne buty wysokie to trampki. Chyba na zakupy po wypłacie muszę skoczyć

Vivienne- jasne, że takie rozwiązanie fajne. Lepsze niż gnieździć się jak my na 140 cm w trójkę, bo Młoda od jakiś 1,5 roku u siebie w łóżku to moża z 20% nocy spędziła :) Ale u nas do ściany z każdej strony max 40 cm, a będzie jeszcze mniej, nic się tu nie wciśnie :)
 
No właśnie leje, a ja kaloszy nie mam. Jedyne buty wysokie to trampki. Chyba na zakupy po wypłacie muszę skoczyć

Vivienne- jasne, że takie rozwiązanie fajne. Lepsze niż gnieździć się jak my na 140 cm w trójkę, bo Młoda od jakiś 1,5 roku u siebie w łóżku to moża z 20% nocy spędziła :) Ale u nas do ściany z każdej strony max 40 cm, a będzie jeszcze mniej, nic się tu nie wciśnie :)

No wlasnie dlatego ja zlikwidowałam ta sciane z garderoba bo ja miałam z 20 cm do sciany z każdej storny :D
A teraz mam gdzie wstawic dostawkę. Tyle se moje lozko jest 180x200 i mezowi jeszcze mało mowi ze sie rozpycham.... W Gdańsku mamy 160x200 i on kupił sobie materac 160x200 dmuchany bo mowi ze nie wysypia sie bo teraz w ciazy to wogole sie rozpycham hahahh ciezko dogodzić.
Przyda sie jak bedziemy z mała przyjeżdzać :)

Ale wkurza mnie bo jestem z remontem w połowie i nie wiem co kupic co nie jakie mebelki ... Bo wszystko nie gotowe ...
 
Ja miałam dluga przerwę w posiadaniu kaloszy bo mi kurde blaszka popekaly podeszwy :s A ogólnie fajne były, ale na co mi dziurawe ;) ale kupiłam kilka tygodni temu najzwyklejsze czarne w decathlonie i mogę brykac z Marysią ;)

ale niezle ochłodzenie, dopiero upał a dziś ledwo 15 stopni, generalnie Lubie taka pogodę ale wyczuwam przedszkolne zarazki w powietrzu ;)
 
Vivienne- no ja miałam 2 lata czy 3 z Lidla, ale mi popękały właśnie, chyba od trzymania zgniecionych w szafce.
A katar już Polka ma. Trudno od kataru nie umrze, jutro do przedszkola idzie. Zresztą nawet nie próbuję jej w domu zostawić, bo już dziś znowu się o przedszkole pytała :) Witaminy poszły w ruch i dzisiaj miej jej z nosa leci
 
reklama
Do góry