reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

To taki niestandardowy wymiar, nie? Dobrze widzę ze 90x50? Marysia ma materac z tego sklepu, oni tez maja na wymiar zamówienia ale nie wiem jak wtedy cenowo, nasz też był na wymiar to te 3 lata temu tam było najkorzystniej, comfortbe.pl możesz porównać tylko to kolejny koszt wysyłki dojdzie, chyba że mają sklep w Gdańsku, bo odbiór osobisty darmowy
 
reklama
To taki niestandardowy wymiar, nie? Dobrze widzę ze 90x50? Marysia ma materac z tego sklepu, oni tez maja na wymiar zamówienia ale nie wiem jak wtedy cenowo, nasz też był na wymiar to te 3 lata temu tam było najkorzystniej, comfortbe.pl możesz porównać tylko to kolejny koszt wysyłki dojdzie, chyba że mają sklep w Gdańsku, bo odbiór osobisty darmowy

Zaraz sprawdze i wypytam :) dzieki
 
Sorry za zamieszanie, rzeczywiscie materac trzeba dokupic, juz siedze cicho;)
apropos kokosa i gryki strasznie strasza, ze robale potrafia sie zalegnac albo plesn, ale to chyba bzdety....ja mysle o piance termoelastycznej. Juz nic nie wiem wiec jak ktoras ma sprawdzone i zadowolona dawajcie znac
 
Witam serdecznie,

Producent materacy robi je Nam tylko piankowe.
Są po 40zł. Myślę, że można znaleźć wkładkę z gryki na przykład lub kokosa w podobnym wymiarze i dać powyżej.
Cena całego wyposażenia to około 140zł tam jest już kołderka, poszewki, ochraniacze, materac.

Lepiej zamawiać tutaj łóżeczka i meble dla dzieci lub mailowo to wychodzi taniej wysyłka niż allegro.



Myślicie ze to dobra opcja ???
 
reklama
Wczoraj upatrzyłam sobie szafę na ciuchy dla małej. pojechalismy jeszcze do innego meblowego porównać i okazało się na moje pierwszy wybór najlepszy. A gdy wróciliśmy to sklep był już zamknięty ale jutro jedziemy po nią. Segregowałam też ciuszki , które na teraz a które na później. Jutro moja przyszła tesciowa ma przywieźć ciuszki i zabawki od M. siostry, więc pewnie będę miała jeszcze więcej ciuszków bo jak na razie to mam praktycznie na pierwszy miesiąc. Będzie trzeba dokupić :) Jak kupie szafę to pochwale się zakupem :-)
 
Do góry