reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

A dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie, nosicie rajstopy w ciąży? Tzn takie normalne? Bo już przeczytałam ze niby szkodliwe są, No ale jeżeli mnie nie uciekają to jak niby szkodzą ?

Jak mialabym nosic to tylko ciazowe :) ale to tylko ze wzgledu na brzuch, a raczej brzuchol :D

Dziewczyny jadę do szpitala, strasznie mnie brzuch boli :(

Martusia, trzymaj sie mam nadzieje ze to nic powaznego i daj znac
 
reklama
:-) Witajcie wczoraj byliśmy na wizycie kontrolnej u diabetologa i moje obawy się potwierdziły dostałam insulinę na noc :( wczoraj wieczorem wzięłam pierwszy zastrzyk i rano na czczo glukoza mi spadła na 87 czyli prawidłowo ale po śniadaniu wzrosła na 167 :( jestem załamana bo powiedziała , że może się okazać iż dostanę jeszcze insulinę na dzień. Jestem przerażona wiem ,że chodzi o dobro dziecka. W nocy prawie nie spałam bo spałam czujnie gdyż pani doktor powiedziała , że insulina może mi spaść w nocy i będę musiała wypić wodę z cukrem i zjeść pół kromki chleba żeby podnieść. A moje Maleństwo rusza się i jak usiądę nie tak to daje mi popalić aż zmienię pozycję. Cieszę się ,że się odzywa ale mam doła z powodu tej cukrzycy.
 
Marta trzymamy kciuki! Mnie wczoraj troche tez bolala szyjka i w ogole krok, nawet sie przestraszylam, ale dzieki Bogu polezalam, potem sie czyms zajelam i zapomialam wcale, przeszlo jakos.
 
reklama
Hmm w takim razie też muszę sobie kupić takie rajstopki, a tak w ogóle to ja jeszcze ani jednej rzeczy ciazowej nie mam a wy już nosicie ciążowe ubrania ?
 
Do góry