reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Witam :)

Martusia - jak myślisz co lekarz ci da na twardy brzuch jak nie nospe?

Marcepanek - trzymam kciuki :_)

Byłam dzis u diabetolog to pochwaliła ze wszystko ok
smilie1.gif
nast wizyta za 4 tygodnie. Potem byłm u mojej gin i juz nie tak kolorowo.. bo jakies bakterie znalazła i dała macmirror i mówi ze szyjka krótka kazała nospe brac
smilie2.gif
ehh no i pyta czy zrobili mi te połówkowe w mastermed wiec mówie ze nie chcieli bo juz się limit skończył (nie mówiłam ze byłam prywatnie). Dałą jeszcze skeirowanie na echo serca tam gdzie robiłam amniopunkcję ale tez juz nie mają limitu i dali numer do warszawy albo zaproponowali badanie prywatne... wiec pytam tej swojej doktor co dalej i ona mówi zeby dzwonic do warszawy się umawiac, ale szczerze to juz mi się nie chce mojeg chłopca meczyć i chyba sobie odpuszcze, ew pójde tu prywatnie bo to taki sam koszt jak zajechac tam.. ale serio chyba sobie odpuszcze bo już i tak wierze ze wszystko bedzie ok, tylko mi wymecza maluszka. Mam nadzwonic jutro do swojej doktorki i powiedziec co zdecydowałam, i chyba mnie jeszcze raz wtedy umówi na połówkowe u niej. A co wy byscie zrobił? Poszłybyscie na to echo na moim miejscu? Ew znalazłam jeszcze w tej kinice do której kiedys chodziłam echo po 170 zł a tam gdzie miałam amnio kosztuje 300 .. to moze tam zrobie ale nie wiem czy jest sens
smilie1.gif
 
reklama
Ej Ale ten wózek co mi się podoba ma gondolke 87cm długości to taka wystarczy? Spacerowka też ok wygląda jak myślicie?
 

Załączniki

  • 1439982253290.jpg
    1439982253290.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 33
Innabajka może Twój maluch już zaczyna układać sobie swój własny rytm dobowy i ma godziny aktywności i odpoczynku. Spróbuj poobserwować i notować godziny.

Mam nadzieję, że u mnie już niedługo będzie czuć kopniaki. Bardzo na to czekam. Tatuś też nie może się doczekać. :-)
 
Aktina miałam na myśli to że mam dużo tkanki tłuszczowej na brzuchu. Z Olim też to miałam. Lekarz wtedy powiedział że no-spa niepotrzebna a teraz zobaczymy. Wystarczy to co już biorę....
 
martusia - to chyba ze :)

bubcia - moim zdaniem to bardzo dużo :) Wczoraj ogladałam wózek którego gondola miała 64 cm długosci, to cąłkiem przesada bo chyba na 2 miesiace wystarczy :) 86 to sporo, ten o którym myśle ma 75 chyba :)
 
reklama
Mój ma 80 cm i podnoszony zagłówek .Zwracanie uwagę na szerokość wózka bo ( jedyną wadą mojego ) mój nie mieści się w bramkach przy kasie i albo musieliśmy go składać albo ją szłam na około.
 
Do góry