reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ja dzisiaj wstałam i super się czułam ( poza tym że się nie wyspałam bo wstałam o 4.30) zajechalam do pracy i tylko drzwi otworzyłam od razu mdłości i szybko do kibelka i całe śniadanie zwróciłam , mój m mówi, że to uczulenie na pracę
 
reklama
Co do rózności wymyślonych dla mam ją polecam Nip Schładzacz wody Cool Twister kolor pomarańczowy/beżowy 0% BPA | PinkOrBlue.pl

Mam, dostałam w pierwszej ciąży i życia nie wyobrażam sobie by bez tego przygotowywać mleko.

Ją raz na miesiąc lalam zimna wodę do środka a potem trzymałam w lodowce by zawsze była zimna. I rzecywiscie wodą od razu ma odpowiednią temp.

Uwaga dla posiadaczem w domu twardej wody. Trzeba częściej wymieniać ta wodę do chłodzenia bo kamień się będzie robił. Ją mam ultra miękka w domu więc mogłam trzymać dłużej.
 
Ale gnacie dziewczyny :szok:

Czy któraś z was może rozważa zakup wózka firmy Camarello ? Albo słyszałyście może jakieś opinie? Urzeka mnie waga (niecałe 10 kg) a będę musiała niestety nosić na 2 piętro kamienicy :wściekła/y: Do tego długa gondola (85 cm) , fajny design, plastikowe dno z funkcją bujania po położeniu na podłogę no i niewysoka cena przy tych wszystkich plusach :-D
 
Uuu długa gondola, ale nie słyszałam o tym wózku wygląda bardzo ładnie. Dla mnie też była ważna waga, niby mieszkam na parterze ale po cesarce dźwignąć coś to pewnie wyczyn
 
O Camarello słyszałam, ale nie widziałąm na żywo.

Dobra czas wstać i w końcu dom ogarnąć, ale też wybrać się na zakupy z Młodą.
 
Innabajka coś czuję, że będziemy razem przerabiać temat paciorkowca w ciąży :baffled: ale na szczęście masz wrażliwe na wszystkie antybiotyki, więc będzie dobrze :)

żabila - a ten schładzacz wody to do czego? żeby schładzał wodę potrzebną do przygotowania mleka modyfikowanego? w ogóle jaką temperaturę powinno mieć takie mleko dla dzidziusia?

Dobrze, że tam gdzie się przeprowadzam jest winda :D gorzej, że nie mam samochodu i jak będę jechać do rodziców moich lub M - a to daleko, to chyba tylko zostaje pociąg :/ masakra...
my mieszkamy w małopolskim, rodzice moi na podkarpaciu, a jego na śląsku... wózek w pociągu, jakoś nie brzmi dobrze :)
 
Bett_ka ja mam go zapisanego w swoich "opcjach" tez zwrocil moja uwage, tyle ze ja narazie tylko w necie ogladam, nic na zywo nie ogladalam ;-)
Dziewczyny przy okazji mam pytanie wlasnie o gondole, bo ja tez szukam dlugiej, do jakiego wieku chociaz mniej wiecej jest potrzeba klasc do niej dziecko? Moze to glupie pytanie, ale chce na pewno wozek 2w1, bo fotelik kupie oddzielnie, wiec wiadomo spacerowka i gondola, ale ile ta gondola musi miec, zeby sprawdzila sie w praktyce na dluzej, zebym za rok nie musiala zmieniac wozka... :p
 
reklama
Green gondoli będziesz używać max 6 miesięcy. Ja dziecko zacznie siadać to żadna siła nie utrzyma go w gondoli na leżąco, bo będzie chciało obserwować i poznawać świat.

Zwracaj więc bardziej uwagę na spacerówkę wózka. Zeby była wygodna do siedzenia i do spania jak ją położysz. Bo ta posłuży Ci do ok 2 roku życia. Czasem dłużej.
 
Do góry