reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Ja to raczej naturalnie chce rodzić jeżeli będzie wszystko ok a mimo wszystko boję się tego bardziej niż cesarski bo operacji to ja już miałam dużo w życiu po wypadku samochodowym Ale słyszałam że naturalny jest lepszy dla dzidziusia
 
monii88 super gratulacje synka, wstawiaj fotkę :)


Sierpniowa - jesz tuńczyka w ciąży? ja bym się bała


Joa.Le powodzenia na wizycie. A w jakim czasie przed wizytą należy zrobić pozycję psa ze spuszczoną głową? Swoją drogą super nazwa :D


mysiaka92 masz jakieś foty?


A czy jest sens w ogóle tak szybko kupować spacerówki? Ja myślałam, że najwcześniej półroczne dziecko tam wejdzie. W sumie jak to jest?

Ja zdecydowanie chciałabym mieć sn, ale zobaczymy jak wyjdzie.

A tu jeszcze link :-D
Pościg, zatrzymanie i... poród. Policja pokazuje nagranie - Wideo dnia
 
Ja tez tuńczyka i wątróbkę nawet jem o! :D moja lekarka powiedziała ze bez przesady wszystko dla ludzi byle nie jeść tego codziennie raz na jakiś czas wystarczy :)
Dziewczyny ja jutro wychodzę dołożyli mi lutowa mamę na sale wiec sobie trochę gadamy i dzieciaczkami. Opieka super kolacja tez - 3 rodzaje pieczywa do wyboru szok normalnie :D Wszystkie wyniki dobre bakterii brak dostałam elektrolity w kroplówie i zaraz idziemy obejrzeć gore sale poporodowe :D cykne foty jak sie da
 
Obiadu mi się nie chciało robić, kupiłam kebaba i teraz mnie męczy :p
Pojechaliśmy na działkę, to mnie oczywiście teściowa wkurzyła głupimi pytania mi o wizytę u lekarza. Wrrrrr

Vivienne- a będziesz próbować sn?

Sierpniowa- to ja Ci powiem, że moja cesarka była spoko i ok :p Jakoś tragicznie nie było i sama się Młodą zajmowałam

Ja mam zamiar próbować sn. Przy pierwszym porodzie doszłam do tych 7-8 cm i gdyby nie zanik tętna u Polki urodziłabym normalnie. Więc teraz też chcę próbować naturalnie :) A mam dobrą położną, chodze na tę jogę, mniej więcej wiem czego się spodziewać, więc aż tak się nie boję.

Innabajka- no fajna :)

Paulina- to normalnie jak na wczasach :p Karmią też widzę dobrze :) No i super, że u chłopaków wszystko w porządku :)

Jutro musze ogarnąć Polci wyprawkę do przedszkola, bo w przyszły czwartek idzie, a my we wtorek wracamy z gór, to nie będzie kiedy kupić.
 
reklama
innabajka - super wybór :) Jak się prowadzi? jak amortyzacja :D :>?? Wczoraj była na olx mutsy igo cały komplet 3 w 1 z dodatkami za 900 zł tylko brakowało jakiegos przycisku i koła trzeba było podpompowac, no i był beżowy a chce ciemny, zeby nie to to bym wzięła ale po kilku godzinach namysłu ktos go sprzątnął i tak :D
 
Do góry