reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Innabajka a czemu decydujesz sie na cc? względy medyczne?
MI także nie udało się załapać na lekarza na NFZ i chodzę prywatnie. Tyle już wpompowaliśmy w leczenie niepłodności, że to aż tak nie boli. Tylko czasami denerwuje ze ten NFZ to taka niedostępna instytucja.
Za mną też kwaśne chodzi, więc wczoraj była kapusta kiszona a dzisiaj zrobiłam sałatkę ziemniaczaną z ogórkami kiszonymi :)

Jutro wizyta! Nie mogę się doczekać. Czy dziecko zdrowe? Ile waży? Jaka płeć? Więcej pytań nie mam :)
 
Ja rez zdecyduje sie na cc, widzialam porod naturalny i cc i serio, nie ma porownania. Po cc dziecko nie jest takie zmeczone i mama tez. Myk jest w tym, zeby szybko sie zebrac z lozka a nie pokladac, bo wtedy bedzie jeszcse trudniej z rekonwalescencja po cc
 
Rada dla matek, które nie znają jeszcze płci:
Przed wizytą nalezy wykonac pozycję psa ze spuszczoną głową (joga), wtedy dziecko odpowiednio się ułozy :)))))
tak napisała mi moja przyjaciółka,która ćwiczy jogę - u niej się sprawdziło :)
 
Też się boje SN bo po CC no boli bo to operacja ale jakoś tak. Zobacze. Wcześniej nie dopuszczała myśli o CC a musiała mieć więc teraz dopuszczam obie możliwości. Na pewno nie chce CC bez rozpoczętej akcji skurczowej. Wszystko od BL zny będzie zalezec
 
My juz dawno po wizycie.. Kacperek ulozyl sie nielorzystnie-twarza do mojego kregoslupa.. za 3tyg kontrola usg serducha bo widac nie bylo- przez ulozenie
 
Spacerowka juz w domu :) uwazamy ze za ta cene bylo mega warto:) jeszcze gondola
 

Załączniki

  • 1439912608458.jpg
    1439912608458.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 40
  • 1439912629843.jpg
    1439912629843.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 72
  • 1439912644380.jpg
    1439912644380.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Ja tam się nie nastawiam na żaden sposób porodu w jakiś specjalny sposób. Chcę pójść do szkoły rodzenia. Tam uczą i pod kątem sn i cc. A co wyjdzie to życie pokaże...

Rany ja dla dzidziusia mam wałek pod plecki żeby się nie przekręcał z boczku - gratis do mojej poduchy; 1 paczkę mokrych chusteczek - gratis z Rossmanna i 1 książeczkę z bajkami. I koniec. ;-)
 
Do góry