reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

:( U mojego synka stwierdzono kamicę nerkową. Moczanową i fosforanową, z tego co wiem diety które nalezy stosować w przypadku tych kamic wykluczają się wzajemnie. Pani doktor poradziła mi zloty środek :? Jak go odnaleźć? Czy ktos z was ma podobny przypadek w domu ? Prawdę mówiąc jestem załamana
dziecku podaje furaginum oraz Magnez z B6
Ps.
Podobno odziedziczył tą skłonność .....
czekam na rady i listy JoannaSt

Oj z moim to nie bedzie takie proste :( tyle sie nagadalam i dooopa :(
 
reklama
Emenems ja akurat nie pomoge , moj maz ma dunskie obywatelstwo wiec maly ma automatycznie po nim . Nie rejestrowalam go w polsce. Ale mysle ze juz teraz nie robia zadnych problemow z imionami , takie nieraz smieszne daja.. Co do szalikow to ja nie mialam dla mlodego i teraz tez nie zamierzam.. Kombinezon, czapka , w wozku spiwor badz kocyk i dzidzia zbunkrowana lezy .. Wogole wy juz macie niektore wyprawki a ja nie mam nic ! Nic ani jednej rzeczy haha a no chyba ze liczyc lozeczko .. To tylko lozeczko po mlodym. Czekamy na polowkowe i wtedy powoli zaczniemy kupowac ale nie na hura wszystko bo chyba zbankrutujemy a tez musimy malemu wyprawke do przedszkola bo ku mojej rozpaczy idzie 2listoopada..
 
Mieszkam w Pile. 21 jedziemy do mojej przyszłej teściowej na urlop mojego mężczyzny .Ja jestem na zwolnieniu od początku ciąży. W Poznaniu będziemy do 31 sierpnia i tego dnia mamy prenatalne na Spiski.
 
Mieszkam w Pile. 21 jedziemy do mojej przyszłej teściowej na urlop mojego mężczyzny .Ja jestem na zwolnieniu od początku ciąży. W Poznaniu będziemy do 31 sierpnia i tego dnia mamy prenatalne na Spiski.

Miałam ja spiski prenatalne. Położne w rejestracji masakryczne. A Tyna NFZ czy prywatnie? Ja tez tam chyba na połówkowe pójdę chyba ze moja lekarka zrobi mi w szpitalu
 
A pro po zakupów to mam 2 pieluchy jedna tetrowa a druga flanelowa-moja 11 letnia córka kupiła od siebie dla maleństwa :) 4 pary skarpetek i buciki- to też kupiła córka 14 letnia. A my kupilismy razem koc wym.110/140 w jasne kolory ,że pasuje i dziewczynce i chłopcu. a reszta stopniowo później. Tak więc kilka rzeczy juz mamy dla Maleństwa:)
 
reklama
My mamy na 13:45. Położne masakra dodzwoniłam sie i odłożyła na chwilę telefon i przez 10 minut prowadziła dyskusję ze swoją koleżanką , więc się rozłączyłam i zadzwoniłam jeszcze raz i dopiero wtedy mnie zarejestrowała. My mamy od lekarza skierowanie ze względu na ten obumarły płód , który jest we mnie z tym zdrowym Maluchem:-)
 
Do góry