reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ja to głownie na wygodę stawiam żeby maluchom było komfortowo bo zmarznąć nie zmarzną kupiłam puchowe grube kombinezony do tego śpiworki z wełny do tego gruby kocyk polarowy i do tego ploslonka na nogi od wózka :D obym tylko nie przegrzala hehe

Ale tak jest lepiej bo wtedy pod kombinezon nie trzeba grubo ubierać
 
reklama
Ej dziewczyny mieszkające za granica - jak to jest z rejestracja dziecka w pl? Chodzi mi o imie, wiem ze jak jedno z rodzicow jedt obcokrajowcem to nie ma problemu ale gorzej jak oboje sa Polakami czy zarejestrują mi imie Eli Anne? Bo maz nie chce Anna " obsram sie jak ktos do mojej corki powie Aniu" hahahha

Ale wiem ze jest ustawa ze imiona żeńskie musza sie kończyć na -a... Ale jak bede miec norweski akt urodzenia dslej beda problrmy ???
 
Paulettah mieliśmy taki krótki szalik ale prawie nie używalismy, i tak była super zaslonieta wszystkim...

Emenems teraz raczej zarejestruja bo jest zmiana w ustawie, glupsze imiona rejestrują wiec spokojnie ;)
 
Ej dziewczyny mieszkające za granica - jak to jest z rejestracja dziecka w pl? Chodzi mi o imie, wiem ze jak jedno z rodzicow jedt obcokrajowcem to nie ma problemu ale gorzej jak oboje sa Polakami czy zarejestrują mi imie Eli Anne? Bo maz nie chce Anna " obsram sie jak ktos do mojej corki powie Aniu" hahahha

Ale wiem ze jest ustawa ze imiona żeńskie musza sie kończyć na -a... Ale jak bede miec norweski akt urodzenia dslej beda problrmy ???

Ja słyszałam że od niedawna można bez problemu dawać imiona zagraniczne, u nas będzie Sophie ( po polsku Zosia)
 
Sierpniowa- przytulam :*

Emenems- ja też mam mega tyły zakupowe. Nic jeszcze nie mam prawie oprócz kilku ciuszków. Będę jesienią kupować :p

Ja mam śpiwór po Polce, ale taki duży, że nam wystawał ze spacerówki, więc do gondoli na bank nie wejdzie. Będę musiała mniejszy kupić
Ale jak śpiwór, to już kombinezony grubego nie kupuję, no chyba że naprawdę przyjdzie wielka zima, ale to już sobie kupię najwyżej w styczniu jak urodzę, jak będą wyprzedaże to gdzies przez neta. Od razu i tak nie wyjdziemy pewnie, a w 1-2 dni dojdzie :)
 
reklama

To ten artykuł dokładnie
Art. 59.3. Niezależnie od obywatelstwa i narodowości rodziców dziecka wybrane imię lub imiona mogą być imionami obcymi. Można wybrać imię, które nie wskazuje na płeć dziecka, ale w powszechnym znaczeniu jest przypisane do danej płci.
Wiec chyba bez problemu
 
Do góry