reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Ja podgrzewacz kupię bo używałam, w nocy zawsze woda w butli stała jak juz przestalam karmić. Ale to później bo nie jest to niezbędny wydatek na poczatek.
Sterylizatora nie mialam, ale widzialam ze jest w komplecie z tym laktatorem co chce kupic. Gotowalam w garnku, a poxniej juz tylko mylam.

Paulina- u nad tez burzam. Akurat na grillu siedzielismy i jak nagle sie ciemno zrobiło i zaczelo wiac. Tez nam prad wyłączyli z dobre 40 minut nie było. Ja tam sie burzy boje wiec m pojechal do domu okna pozamykac i poodlaczac sprzety a dopiero jak ciut przeszlo to my z mloda pojechalysmy
 
Jaaa , jaka masakra z ta burza w Poznaniu :O czytam ze miasto bez prądu, gałęzie leciały... A w Radomiu ciągle sucho.

Siku mi się chce a Marysia mi na kolanach śpi, aaa!
 
Akurat chusteczek uzywalam ale na podgrzewacz do nich bym nie wpadla. Jak dziecko w pieluche narobi to ciekawe komu chce sie podgrzewac chysteczki chyba probujr jak najszybciej smrodek zlikwidować
 
Akurat chusteczek uzywalam ale na podgrzewacz do nich bym nie wpadla. Jak dziecko w pieluche narobi to ciekawe komu chce sie podgrzewac chysteczki chyba probujr jak najszybciej smrodek zlikwidować

Święte słowa :)

Vivienne my lecieliśmy do domu bo tak właśnie straszyli ze taka tragedia ale nie było najgorzej w domu prąd balkon cały okna całe koty tez :D
 
Ja sterylizator będę miała po córce szwagra a podgrzewacz chce mi dać kuzynka. Po ich dzieciach. Więc w tym układzie mogę mieć. Inaczej nie wiem czy bym kupowała.

A słyszałyście o tych podgrzewaczach do chusteczek mokrych? Miałyście takie lub planujecie? Faktycznie takie w pokojowej temperaturze są nieprzyjemne dla dziecka?

Ja ostatnio czytalam o wyprawce dla niemowlaka i tak było 80 rzeczy wypisane i podgrzewacz do chusteczek był jako zbędny
A to link może któraś chce poczytać

Co trzeba kupić dla noworodka | mamazone.pl
 
reklama
Do góry