reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Dziewczyny, a wciagnelyscie sie juz moze w takie zagadnienia jak sterylizator i podgrzewacz. Kompletnie nie mam pojecia co i jak, myslalam o sterylizatorze do mikrofalowki i do tego osobny podgrzewacz tommy tippee ( bo chce kupic tej firmy butelki tez)-ale dla mnie to wszystko czarna magia;). Prosze o opinie
 
Dziewczyny, a wciagnelyscie sie juz moze w takie zagadnienia jak sterylizator i podgrzewacz. Kompletnie nie mam pojecia co i jak, myslalam o sterylizatorze do mikrofalowki i do tego osobny podgrzewacz tommy tippee ( bo chce kupic tej firmy butelki tez)-ale dla mnie to wszystko czarna magia;). Prosze o opinie

Ja planuje podgrzewacz aventu kupić a sterylizatora chyba w ogóle nie kupię
 
Hejka :) Ja przyjmuję Luteinę od prawie początku ciąży i odpukać wszystko w porządku. A właśnie z chińskiego kalendarza wychodzi nam synek:) Przyszły tatuś się cieszy. 31 sierpnia się przekonamy na badaniach prenatalnych w Poznaniu. Dam wam znać czy sie zgadza. Witam nową Mamę w gronie :)
 
Mika sorry ale musze to napisac - postepujesz bardzo nierozsadnie...
Innabajka alez dystans ja bym nie ujechala tyle ;)
Vivienne ja nie mialam ani sterylizatora ani podgrzewacza, to dla mnie zbedne zabawki :)

no i zaczelam 19 tygodni. tak mi ciezko w brzuchu ze nie wiem. zaczynam sie martwic ze Male bedzie duze, nie robilam jeszcze testu obciazenia glukoza.

zazdroszcze Wam ze znacie juz w wiekszosci plec - ja ciagle czekam :( jeszcze 13dni do USG.
 
Dziewczyny a u nas taka burza ze jechaliśmy do domu z m od mamy bo okna pouchylane zostawiliśmy a podobno w połowie miara prądu nie było :) wiec kolejny weekend skopany coś pecha mamy ostatnio :)

Innabajka super z tym rowerem mi lekarz zakazał jeździć :(

Ja sterylizator mam a podgrzewacz czemu nie potrzebny? Jak to inaczej podgrzać ? :)
 
Dziewczyny a u nas taka burza ze jechaliśmy do domu z m od mamy bo okna pouchylane zostawiliśmy a podobno w połowie miara prądu nie było :) wiec kolejny weekend skopany coś pecha mamy ostatnio :)

Innabajka super z tym rowerem mi lekarz zakazał jeździć :(

Ja sterylizator mam a podgrzewacz czemu nie potrzebny? Jak to inaczej podgrzać ? :)

sterylizowac - zalewasz wrzatkiem na chwile lub gotujesz i gotowe. podgrzewanie - dajesz do garnka z ciepla woda lub pod kran z ciepla woda. ewentualnie ciepla wode w butelce wsadzasz do takiego opakowania ze styropianu i juz.
 
reklama
Do góry