reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Super rzeczy tworzysz, pewnie to bardzo pracochłonne jest

wiesz to zależy od zabawki :) i ile i jakie elementy się składaja na nią, ale uspokaja mnie to jak robię :)

patrzcie znalazłam jeszcze w innych kolorach :p mi-C5-9B-C5-82atek-nagroda1.jpg oj będę kombinować :p
 

Załączniki

  • mi-C5-9B-C5-82atek-nagroda1.jpg
    mi-C5-9B-C5-82atek-nagroda1.jpg
    34,9 KB · Wyświetleń: 34
reklama
Kurka schizuję się tym dymem.

A mąż w nocy walnął focha (bo Młoda się obudziła, przyszła do mnie do łóżka i go wywaliła z niego- dopiero się kładł, znowu wpadła w ryk, a ten zamiast próbować ją uspokoić to krzyczy), spał na metrowej kanapie całą noc (dobrze mu tak) a teraz obrażony wielce. No super, cały tydzień miał popołudniówki, więc zero pożytku z niego, a jak ma w końcu wolny weekend to się obraża. Już wolę jak siedzi w pracy

Oj znam to z moim to samo. ZobacYmy jak sie sprawdzi jak dzieci na świecie bedą
 
Kurka schizuję się tym dymem.

A mąż w nocy walnął focha (bo Młoda się obudziła, przyszła do mnie do łóżka i go wywaliła z niego- dopiero się kładł, znowu wpadła w ryk, a ten zamiast próbować ją uspokoić to krzyczy), spał na metrowej kanapie całą noc (dobrze mu tak) a teraz obrażony wielce. No super, cały tydzień miał popołudniówki, więc zero pożytku z niego, a jak ma w końcu wolny weekend to się obraża. Już wolę jak siedzi w pracy


Zrozum chlopa :) pewnie czuje sie odrzucony
 
Innabajka- a niech spada :p On ją wkurzy (bo dziecko na pół śpiąco to nie wie o co chodzi), a ja musze później uspokajać :p
 
jeju ile produkujecie,ale nadrobiłam:tak:
ja we wtorek mam na 9 gina wiec zobaczę czy się potwierdzi chłopak,ktoras pisała o dwóch kalendarzach chińskich tez znalazłam i na jednym wychodzi mi dziewczynka a na drugim chłopak i bądź tu mądra
co do wózka to ja musze obejrzeć dotknąć i zobaczyć jak jeździ bo duzo jest fajnych ale opinie złe ze gondola przechylona lekko i maluszek się zsuwa,chciałam teraz odkupić od dziewczyny ale po opinii zrezygnowałam
jade do mamy potem zajrze
 
Ja mam taki dziwny ból jakby ciagniecie brzucha w dół ( szczególnie jak się ruszam) Ale żadnego plamienia ani nic , mialyscie takie coś?
 
Mika 06 - ja krwawiłam po stosunku 25 lipca i wylądowałam w szpitalu na 3 dni. Ale nie leciały mi kawałki tkanki! Brałam Nospę, Duphaston i musiałam leżeć. Potem krwawiłam jeszcze dwa razy bez stosunku już i dali mi jeszcze luteinę. Na razie z dzidzią ok i nie plamię przez ostatnie dni. Ale ja bym poszła na Twoim miejscu do lekarza
 
Ostatnia edycja:
Hej:) ja pomimo upałów poszłam dzisiaj na jarmark dominikanski bo już się kończy i trochę sobie poszalalam:) oto moje pierwsze zakupy dla dziecka
. ImageUploadedByForum BabyBoom1439644678.574729.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1439644695.928134.jpg
Sobie oczywiście tez coś kupiłam - wielka szara chustę w kolorowe kwiaty i szary skórzany pasek:)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1439644678.574729.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1439644678.574729.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 70
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1439644695.928134.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1439644695.928134.jpg
    34,4 KB · Wyświetleń: 67
reklama
Do góry