reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Czesc dziewczyny wstałam i kręci mi sie w głowie masakra jakas jeszcze tak nie miałam dosłownie jak chodzę to potykam sie o własne nogi i lecę na ścianę i to co w pobliżu :/ miała tak któraś?
 
reklama
Paulettah a mozesz zmierzyć cisnienie ? Bo ja mam niedocisnienie i tak mam czasami.

Jestem na siłowni i nie moge sie doczekac az cora aie urodzi i bedzie z nami naparzac przysiady :D
 
Haha zanim zacznie naparzac to jeszcze trochę minie :)

No właśnie ja mam zepsuty aparat pojadę do mamy to sobie u niej zmierzę teraz kawę zrobiłam moze mi pomoże
 
Haha zanim zacznie naparzac to jeszcze trochę minie :)

No właśnie ja mam zepsuty aparat pojadę do mamy to sobie u niej zmierzę teraz kawę zrobiłam moze mi pomoże

Atam :) zanim zacznie chodzic juz sie nauczy paru ćwiczen :D np zamontuje jej drążek nad łóżeczkiem i juz bedzie sie podciągac :D jak sobie miesnie pleców od maleńkości wyćwiczyć nie bedzie taka łamaga jak mamusia :p

Wypij spokojnie zobacz :) lepsze niedoscinienie niz nadciśnienie
 
Czesc dziewczyny wstałam i kręci mi sie w głowie masakra jakas jeszcze tak nie miałam dosłownie jak chodzę to potykam sie o własne nogi i lecę na ścianę i to co w pobliżu :/ miała tak któraś?

Ja miałam tak na początku II trymestru , przez kilka dni co wstawalam z łóżka czy z krzesła to całkowicie czarno przed oczami i w głowie się strasznie kręciło, ale ja czytałam że to normalne w II trymestrze
 
Paulinas8 super że wszystko jest ok. I wcale nie obciach. Tylko troska o własne dziecko!

Mycha co u Ciebie? Skończyło się plamienie? Byłaś u lekarza?

Paulettah mnie ostatnio tak w głowie zawirowało. Na szczęście byłam w łazience w pozycji siedzącej... ;-)

Emenems a jak córa nie będzie lubiła ćwiczyć? ;-)
Ja kupiłam wczoraj książeczke dla dzieci - wiersze polskich klasyków. Zamierzam czytać brzuszkowi. Słyszałam że to też działa na rozwój mózgu i po porodzie łatwiej takim czytaniem uspokoić dzidziusia. :-)
 
Paulinas8 super że wszystko jest ok. I wcale nie obciach. Tylko troska o własne dziecko!

Mycha co u Ciebie? Skończyło się plamienie? Byłaś u lekarza?

Paulettah mnie ostatnio tak w głowie zawirowało. Na szczęście byłam w łazience w pozycji siedzącej... ;-)

Emenems a jak córa nie będzie lubiła ćwiczyć? ;-)
Ja kupiłam wczoraj książeczke dla dzieci - wiersze polskich klasyków. Zamierzam czytać brzuszkowi. Słyszałam że to też działa na rozwój mózgu i po porodzie łatwiej takim czytaniem uspokoić dzidziusia. :-)

To znaczy ze nam zarodek w klinice podmienili :D
 
reklama
Witajcie :)
mnie dziś z rana obudził lekki krwotok z noska :-( .. Piękny mamy dziś dzień - z mężem mamy 5 rocznicę ślubu :D hihi ... trzeba jakoś za świętować wieczorem :p
Pyscek, strasznie dziekuje za chec pomocy z suwaczkiem, dwa razy wysylalam wiadomosc do Ciebie ale nie mam w wyslanych i obawiam sie, ze znowu cos robie nie tak. Wiec jak cos prosze o kontakt i pomoc, dziekuje!
 
Do góry