reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Ja tez mam łożysko przodujące :) ale już powoli odczuwam ruchy :)

Przepływy miałam mierzone ostatnio na prenatalnych, znając mojego gina znów będę miała mierzone w środę na wizycie :)

Emenems gratki córeczki :)
 
Dziewczyny a jak to jest z położeniem łożyska? Jakie sa opcje? Mi powiedział ostatnio ze jest jakby to wytłumaczyć z tylu posteriore po wlosku!
Z tyłu to zapewne na ścianie tylnej. To jedna z opcji prawidłowo umiejscowionego łożyska.

Położenie mojego łożyska to:
- trofoblast na ścianie tylnej,
- łożysko w dnie m.macicy i na ścianie tylnej
- tylna ściana nisko

Mam takie opisy od trzech różnych lekarzy. To chyba dobrze? A może źle, że łożysko jest nisko????????
Często się zdarza iż a początku ciąży łożysko znajduje się nisko. W miarę rozwoju ciąży i powiększania się macicy wędruje do góry.
Ja tez mam łożysko przodujące :) ale już powoli odczuwam ruchy :)
Przodujące czy leżące na ścianie przedniej?
 
Emenems gratuluje córci :)

Mnie też już ciekawość zżera jaka płeć ,ale tu przed połówkowym nie mówią.

Upatrzyłam łóżeczko i na 99,9% je kupie ,ale córka mnie zbeształa ,że złe :D (ona chce takie żeby mogła bujać dzidziusia).
Generalnie kupie najpierw na pół roku. A potem będe myślała.
Jeszcze cena mnie powaliła bo z materacem to jedynie 75£. Chyba ,że córka postawi na swoim to kupimy bujane za 35£ wiecej :D

Ja chce to

ImageUploadedByForum BabyBoom1439573192.764569.jpg

Córka wybrała to

ImageUploadedByForum BabyBoom1439573212.662774.jpg

A rozważam jeszcze to

ImageUploadedByForum BabyBoom1439573239.717183.jpg

Teraz te kosze wydają się bardziej wypasione niż 7 lat temu.

Pyscek spokojnie dzidzia ma jeszcze czas. A jak wreszcie sie zdecyduje to przywali z grubej rury :)

Tutti co Ty taka zabiegana ostatnio ? Mało Cie tu ,mało na FB. Mam nadzieje ,ze to z racji odpoczynku :)

Mam nadzieje ,że upały w Polsce już was tak nie męczą. W UK pojawiło się ocieplenie i myślałam ,że zjadę. Fizycznie w ciazy upał zabija.

Macie jakieś zachcianki tygodnia? Ja to obecnie nie wiedzieć czemu pożeram (bo jedzeniem tego nie nazwę) oliwki. Do tego cytrusy i jabłka. Dałabym sie pociąć za kwaśne :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1439573192.764569.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1439573192.764569.jpg
    11,5 KB · Wyświetleń: 69
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1439573212.662774.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1439573212.662774.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 68
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1439573239.717183.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1439573239.717183.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 82
Emenems gratuluje córci :)

Mnie też już ciekawość zżera jaka płeć ,ale tu przed połówkowym nie mówią.

Upatrzyłam łóżeczko i na 99,9% je kupie ,ale córka mnie zbeształa ,że złe :D (ona chce takie żeby mogła bujać dzidziusia).
Generalnie kupie najpierw na pół roku. A potem będe myślała.
Jeszcze cena mnie powaliła bo z materacem to jedynie 75£. Chyba ,że córka postawi na swoim to kupimy bujane za 35£ wiecej :D

Ja chce to

Zobacz załącznik 705579

Córka wybrała to

Zobacz załącznik 705580

A rozważam jeszcze to

Zobacz załącznik 705582

Teraz te kosze wydają się bardziej wypasione niż 7 lat temu.

Pyscek spokojnie dzidzia ma jeszcze czas. A jak wreszcie sie zdecyduje to przywali z grubej rury :)

Tutti co Ty taka zabiegana ostatnio ? Mało Cie tu ,mało na FB. Mam nadzieje ,ze to z racji odpoczynku :)

Mam nadzieje ,że upały w Polsce już was tak nie męczą. W UK pojawiło się ocieplenie i myślałam ,że zjadę. Fizycznie w ciazy upał zabija.

Macie jakieś zachcianki tygodnia? Ja to obecnie nie wiedzieć czemu pożeram (bo jedzeniem tego nie nazwę) oliwki. Do tego cytrusy i jabłka. Dałabym sie pociąć za kwaśne :)

Mnie to pierwsze sie najbardziej podoba:)

Ja dzis z okazji zapoznania sie z córeczka pozwoliłam sobie na wielki kawał ciacha czekoladowego a maz na piwo :)
 
Emenems pierwsze to właśnie od razu mi wpadło w oko. Ja lubie prostotę i ewentualnie potem fajne dodatki typu ochraniacze czy też kocyk w ciekawy wzór.
Cena raczej sie nie zmieni więc jestem zadowolona bo wydamy mniej niż zakładałam. Więc coś innego zawsze jeszcze można kupić.

Zreszta na 100% wózek wyniesie najwiecej. Tu nadrobimy aż za bardzo :D

A wiesz ,że mowia "jak słodkie to na dziewczynkę" ? ;)
Choć ja tam do wszelkich teori smaków ,kształtów brzucha itp mam spory dystans ;)

Paulettah widziałam i szczerze nie wiem co ma większe :D
Ja to zawsze chciałam miec kształty tyłeczek ,ale to jak jakieś poduszki powietrzne chroniące przed kontuzja przy upadku :)
 
reklama
Emenems pierwsze to właśnie od razu mi wpadło w oko. Ja lubie prostotę i ewentualnie potem fajne dodatki typu ochraniacze czy też kocyk w ciekawy wzór.
Cena raczej sie nie zmieni więc jestem zadowolona bo wydamy mniej niż zakładałam. Więc coś innego zawsze jeszcze można kupić.

Zreszta na 100% wózek wyniesie najwiecej. Tu nadrobimy aż za bardzo :D

A wiesz ,że mowia "jak słodkie to na dziewczynkę" ? ;)
Choć ja tam do wszelkich teori smaków ,kształtów brzucha itp mam spory dystans ;)

Paulettah widziałam i szczerze nie wiem co ma większe :D
Ja to zawsze chciałam miec kształty tyłeczek ,ale to jak jakieś poduszki powietrzne chroniące przed kontuzja przy upadku :)

Moja mama i ciocia miały dziewczynkę i nie mogły patrzeć na słodkie, ja też nie dam rady słodkiego i też dziewczynka, a moja siostra nie chciała słodkiego tylko kwaśne i chłopiec więc się raczej nie sprawdza :) ja tam w takie przepowiednie nie wierzę :)
 
Do góry