reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Tez mi sie tak wydaje ale licze ze pojdzie w gore :)

Boje sie porodu strasznie ale wole SN no sie szybciej ciało regeneruje
 
reklama
Trzeba być dobrej myśli. Masz jeszcze trochę czasu to może się podniesie. No po CC trochę dłużej się dochodzi do normalności ale grunt żeby dzieciaczek urodził się cały i zdrowy a jaką droga to już nieistotne.
 
Ostatnia edycja:
Emenems to masz to samo z łożyskiem co ja. I u mnie właśnie to krwawienie było z niego.

Też mam nadzieję, że się podniesie. Przodujące łożysko nie jest fajne. Niestety cesarka wtedy na 100% i możliwe leżenie w szpitalu na patologii. Ale bądźmy dobrej myśli.
Teraz nasze macie rosną i się podnoszą i te łożyska też to zrobią! I o!
 
Tutti dzis :)
No byłam na syna nastawiona i sie musze do corki przyzwyczaić heheh maz tez :)

Juti położna mowila ze skoro nie było krwawienia to mam normalny tryb zycia prowadzić ze trzeba czekac ale ze ciazy to nie zagraża wiec czrkam ..
 
Użądliła mnie pszczoła wczoraj w udo i spuchło jak balon :( Biorę wapno, smaruję cebulą i kwaśną wodą, ale nie pomaga :(( Byłam wczoraj u gina i nie robił USG, ale słuchaliśmy ruchy dzidziusia stetoskopem czy czymś tam :D Ale kopał cudnie :D Ja czuję ruchy zwłaszcza wieczorem, strasznie się wierci. Lekarz się zdziwił, że tak szybko czuję ruchy, ale przecież to normalne według internetu, ach ci lekarze.. :tak: Emenems gratuluję córeczki, resztę doczytam później
 
Położenie mojego łożyska to:
- trofoblast na ścianie tylnej,
- łożysko w dnie m.macicy i na ścianie tylnej
- tylna ściana nisko

Mam takie opisy od trzech różnych lekarzy. To chyba dobrze? A może źle, że łożysko jest nisko????????

Co do chińskiego kalendarza - nie mogę tego sprawdzić, bo nie wiem czy miesiąc zapłodnienia to kwiecień, czy maj, bo to było tak na granicy :D USG 17 lipca pokazywało, że chłopczyk 90%. Upewnimy się 1 września
 
Ostatnia edycja:
reklama
Położenie mojego łożyska to:
- trofoblast na ścianie tylnej,
- łożysko w dnie m.macicy i na ścianie tylnej
- tylna ściana nisko

Mam takie opisy od trzech różnych lekarzy. To chyba dobrze? A może źle, że łożysko jest nisko????????

Co do chińskiego kalendarza - nie mogę tego sprawdzić, bo nie wiem czy miesiąc zapłodnienia to kwiecień, czy maj, bo to było tak na granicy :D USG 17 lipca pokazywało, że chłopczyk 90%. Upewnimy się 1 września

Ja nie mam pojęcia jakie mam łożysko, ale chyba normalne bo wszystko jest ok
 
Do góry