reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Ja też połówkowe będę miała we wrześniu. Jeszcze nie wiem którego. Ale za tydzień będę miała usg takie zwykłe. Ciekawe czy też pokaże się że chłopak czy tym razem dziewczynka. ;-)
 
Dziewczyny a pytanko z innej beczki - miała któraś mierzone przepływy? Bo ja uważam ze już czas najwyższy i niewiem czy jak ta lekarka tego teraz nie zrobi czy jej uwagi nie zwrocic
 
reklama
Proszę :)

Badanie przepływów met. Dopplera

Przy ciąży bliźniaczej to powinno być normalnie mierzone wiec nie wiem musze z ta lekarka ostro pogadać

Ale to tylko się wykonuje jak ciąża zagrożona albo przy blizniakach np tak? Hmm ja coś słyszałam ten Doppler więc nie jestem pewna na 100% ale wydaje mi się że na prenatalnych to miałam, sprawdzę w domu w dokumentach :)
 
Do góry