reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Hahahaha no tak to jest wlasnie :)

A najlepsze ze zadzwoniłam do siostrzenicy to ona mnie nie zawodzi - tak piszczała z radości do telefonu ze odłożyłam słuchawkę i nie zdążyłam zadzoenic do młodszej siostry bo juz Matyla do niej dzownila hahahahah
 
reklama
Gratulacje!!!

Z tymi przeczuciami to różnie bywa. Ja ciągle miałam na chłopaka. W 14 tc mówili ze raczej dziewczyna, ale już w 17 że jednak chłopak. Zobaczymy co się okaże później! ;-)
 
Gratulacje!!!

Z tymi przeczuciami to różnie bywa. Ja ciągle miałam na chłopaka. W 14 tc mówili ze raczej dziewczyna, ale już w 17 że jednak chłopak. Zobaczymy co się okaże później! ;-)

No też tak bywa, u mojej koleżanki cała ciążę miała być dziewczynka a miesiąc przed porodem wyszedł chłopiec, u mnie narazie na 95 % dziewczynka więc jeszcze 5% niepewności mam, za jakieś dwa tygodnie będę miała organscreening ( czyli polskie polowkowe) to może się na 100% dowiem bo to u innego lekarza to się zapytam Ale nie powiem że wiem i zobaczymy co powie :))
 
Co do poduszki to na razie mam taką małą Kurkę Kura Babci Dany na razie mały brzuch mi się mieści. Kładę między nogi i brzuszek idealnie wchodzi w zagłębienie, a ona tez ponoć świetna do karmienia :)

Emenems- hahaha Stefanka :) Gratuluję córeczki :) Eli Anna ślicznie
Hahaha chiński kalendarz :p

Dobrze, ze ja mam jeszcze prenatalne to dwóch lekarzy mi powie co będzie :p

Uzupełniajcie tabelkę, jak już wiecie co będzie, to łatwiej nam będzie policzyć ile mamy chłopców ile dziewczynek i kto co ma :p
 
reklama
Emenems Gratuluje córeczki ;-)

co do chińskiego kalendarza - mojej bratowej się sprawdziło ... wyczuwała od poczatku dziewczyne chiński chłopca ... wahadło chłopca (pierscionek na lańcuszku) i okazało się ze bedzie miała synka... mi wszystkie znaki mówią dziewczynka mąż też dziewczynkę wyczuwa a ja od początku chłopca :p ciekawe jak się u nas zakończy ...​
 
Ostatnia edycja:
Do góry