reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Ja na szczescie sie gole bez problemu nogi bikini itp - po staremu zarzucam nogę na sciane i idzie.
Zobaczymy jak bedzie dalej poki co wszystko widac :D

Ja ogolnie nadal spie na brzuchu wiec tego ... Nie potrafię inaczej, probowalam ale nie idzie
 
Ja na szczescie sie gole bez problemu nogi bikini itp - po staremu zarzucam nogę na sciane i idzie.
Zobaczymy jak bedzie dalej poki co wszystko widac :D

Ja ogolnie nadal spie na brzuchu wiec tego ... Nie potrafię inaczej, probowalam ale nie idzie

No ja nrazie też normalnie Ale później pewnie problem będzie, a ja też spałam ciągle na brzuchu a kupiłam tą poduszkę do karmienia 190cm i śpię tak na niej ze jakby pół na brzuchu Ale beżu ha nie uciskam, gdyby nie ta poduszka to chyba bym nie zasnela
 
No ja nrazie też normalnie Ale później pewnie problem będzie, a ja też spałam ciągle na brzuchu a kupiłam tą poduszkę do karmienia 190cm i śpię tak na niej ze jakby pół na brzuchu Ale beżu ha nie uciskam, gdyby nie ta poduszka to chyba bym nie zasnela

No ja tez mam rogala tego największego i dalej nic ... Probuje i jakos jie wychodzi moze pozniej
 
reklama
Ja też śpię tak pod skosem. Ni to na brzuchu, ni na boku... też z tą poduchą.

Nogi na razie daję radę. Paznokcie u nóg już ciężej. Co do bikini to z lusterkiem mi nie wyszło i mąż się włączył do pomocy. ;-)
 
Do góry