reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Co do samoopalacza to efekt bardzo delikatny, ja to jestem przyzwyczajona do St Moriz-a wiec po balsamie w sumie nie widze roznicy, mysle ze jest dla osob poczatkujacych :p
 
Innabajka- a to jakiś specjalny balsam dla kobiet w ciąży czy normalny tylko delikatniejszy? Też by mi się coś przydało bo ja blada jak ściana?
 
Dziecko mi z chrypka w stało. A dopiero co wczoraj od pediatry wrocilismy. Mowilam wam że ide na drugi bilans i słuchała go i nic nie słyszała. Ciekawe czy mu przejdzie. Moje drugie dziecko z kolei zaczęło się ruszać wyczuwalanie w 15tc potem na ponad dwa tygodnie zamilklo żeby teraz zaś dawać o sobie znać. Najbardziej jak na plecach leże.
 
U mnie drzewa tna pod oknem :(

Moje małe daje znać o sobie od środka 17 tyg ale to 2 ciąża, więc trochę szybciej. Oli w 20 tyg się odezwał.

Boże już od rana gorąc :(4
 
U nas w niedziele popadalo z 20 minut :) potem znowu było gorąco ale wieczór fajny był :) chłodny taki i wczoraj rano tez ale do 11 jakoś tylko potem znowu gorąco i dziś tez juz od rana grzeje :(
 
reklama
Hej kobitki :) mam pytanko z zupelnie innej beczki.. mam w poniedzialek rocznice z narzeczonym i on mowi ze ma dla mnie prezencik-a ja oczywiscie nic nie mam.. :p podrzucicie mi jakies pomysly? :(
 
Do góry