reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
A oto mój brzuszek ciążowy :) Według OM 15. tydzień 5. dzień ciąży, wg USG 16. tydzień 5. dzień ciąży.
I oto także mój pępek z nowym czarnym owłosieniem na brzuszku :/ Na razie tych włosów chyba nie będę ruszać, a po porodzie zrobię sobie depilację laserową (już robiłam wcześniej bikini i pachy). Pępek jeszcze nie wychodzi
:-) Włosów wcześniej nie miałam na brzuszku, a teraz to dramat :crazy:

Poza tym wynajęłam mieszkanie! Jestem szczęśliwa. Nowe budownictwo, dwa pokoje, cena dobra, lokalizacja super. Tylko ja, M i dzidziuś! W końcu "na swoim" tzn. bez innych obcych ludzi, bo musiałam tak mieszkać z kimś przez 7 lat, jakieś koleżanki itd :/ Takie życie studenckie, które przeciągło się o 3 lata po studiach :-D

Czy myślicie, że mogę ćwiczyć mięśnie Kegla i/lub dna macicy jeżeli miałam wcześniej trzy razy krwawienia?
 

Załączniki

  • P1016739.jpg
    P1016739.jpg
    11,6 KB · Wyświetleń: 46
  • P1016741 - Kopia.jpg
    P1016741 - Kopia.jpg
    9,8 KB · Wyświetleń: 43
Ostatnia edycja:
reklama
Hmm a u mnie normalny pępek , nic a nic się nie zmienia dziwne, u mnie następna wizyta 13.08 a później pod koniec sierpnia muszę się na organscreening umówić :) nie mogę się doczekać kiedy się dowiem czy chłopiec czy dziewczynka, a dzisiaj kupiłam śliczny kocyk i śliczny reczniczek z główką dla maluszka :)
 
Do góry