reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ja zaraz pier**lne!! Jestem na siłowni i nie moge przejsc 15 minut na biezni !! Mam taki dzis ucisk na pęcherz ze dosłownie co 3 minuty ide sikać !! Przeciez to zyc sie nie da!!
 
reklama
Ja też siedzę pod wiatrakiem i nie mam zamiaru wychodzić na ten gorąc... nie boli Was czasem spojenie łonowe? Dokładnie kości? Mnie już od kilku dni tak, a jakos się tego nie spodziewałam...
 
Ja też siedzę pod wiatrakiem i nie mam zamiaru wychodzić na ten gorąc... nie boli Was czasem spojenie łonowe? Dokładnie kości? Mnie już od kilku dni tak, a jakos się tego nie spodziewałam...

U mnie też. Czuję jakby ktoś mi wsadził w miednicę piłkę czy balon i pompował a ona napiera na wszystko. Nie jest to miłe uczucie. Zawsze wtedy mam problem z siadaniem i kilkoma pierwszymi krokami, bo ból jest spory.
 
Grubasek witaj :) zapraszamy :) Powiedz coś o sobie - który tydz ciąży czy znasz płeć jak przeżywasz ciążę itd :-D

u mnie dziś leń totalny :-p gorąco jak nie wiem ... a ja jeszcze placek w piekarniku mam ... łooo .... nie miałam wyboru i musiałam upiec mąż i teściowa się napalili bo ostatnio ( 2 dni temu) zrobiłam i im smakował .. więc chcąc nie chcąc trza upiec :p
 
reklama
Do góry